משלוח חינם מעל רכישה של 500 ש"ח
משלוח מהיר
Woostify logo

סינרים איכותיים עם רקמה אישית

הפיתוחים הטכנולוגיים של השנים האחרונות באים לידי ביטוי בלא מעט תחומים. גם עולם הרקמה ידע תהפוכות ושינויים, הבאים לידי ביטוי במכונות הרקמה, שמציעות דיוק מרבי ואיכות גבוהה של עבודה.

כיום, ניתן לרקום על אלמנטים רבים ומגוונים מאד וכך להפוך את אותו מוצר למתנה מושלמת ובעיקר אישית. אפשר לרקום על סינרים, למשל, עבור העובדים או אפילו להזמין סינרים איכותיים עם רקמה אישית כמתנת חג או מתנת יום הולדת מקורית.

כדי לעשות את כל זה צריך לבחור את הסינר המתאים וגם לחשוב מראש על הקדשה כלשהי או טקסט שאותו רוצים לרקום ישירות על הסינר. אז, נכנסת לפעולה מכונת הרקמה ומבצעת את העבודה במהירות רבה. עבודת הרקמה של היום מדויקת במיוחד ואפשר, תודות לאיכות הגבוהה, ליהנות מהתוצאה הרצויה. הרקמה נותרת על בד הסינר, או כל אלמנט אחר, לאורך שנים ארוכות, איננה נפרמת, גם לא בכביסה, ואם מזמינים זאת כמתנה, נותרת כמזכרת למשך תקופה ארוכה.

סינרים עם הקדשה אישית, שאותה רוקמים, יכולים לשמש כמתנה גם לחברים קרובים או בני משפחה, וגם לעובדים שאותם מעריכים. הם יכולים להיות לעובדים שמצטרפים או לאלה שעוזבים, לקולגות שאותם רוצים להפתיע במתנה אישית, קצת שונה, ואפילו לעצמנו אם אנו רוצים לבשל ולאפות בבית כשעל הסינר שלנו יש רקמה אישית, שמותאמת אך ורק לנו.

You Can Also Read

You Can Find Us Here

חג שמח!

אנחנו מפנקים אתכם

ב-10% הנחה על כל האתר!

*ההנחה מתעדכנת בעגלה