image alt

תיקים

image alt

תיק 7

image alt

תיק 5

image alt

תיק 2

image alt

תיק1

image alt

תיק 4

image alt

תיק 3

 
תיקים עם רקמה בעיצוב אישי

אחד מפריטי האקססוריז היותר אישיים הוא התיק שעימו אנו מסתובבים ביומיום, ומחזיק עבורנו את החפצים הנחוצים להתנהלות תקינה כמו תעודת זהות, מפתחות, ארנק, חבילת טישו, פלאפון וחבילת מסטיקים. לכן, תיק נדרש לייצג אותנו בכבוד עם חזות המתאימה לייעודו, בין אם תיק לעבודה, לשעות פנאי, בית ספר ועוד. בנוסף, בוודאי הייתם שמחים שהתיק שלכם יכיל גם סממנים אישיים שיוסיפו לחזותו ויעניקו לו עוד מימד ייחודי, המבדיל אותו מתיקים אחרים. במילים אחרות, מה שאתם צריכים הוא תיק מעוצב עם רקמה ייחודית.
 

מגוון אפשרויות לרקמה

רקמה על תיקים מוצעת עם מגוון רחב של אפשרויות עיצוב לשלל סוגי תיקים. כך למשל, ניתן לרקום על גבי תיק גב, תיק סטודנטים, תיק צד, תיק מחשבים, תיקי מסמכים, תיק ספורט, תיק נסיעות וכן על ארנקים ונרתיקים כמו נרתיק לסיגריות או למשקפיים. את הרקמות עצמן ניתן לתכנן ולעצב בהתאמה אישית לכל צורך. למשל ניתן לעצב תיקים ממותגים לצורכי קד"מ עם לוגו ושם החברה, על תיק בית ספר אפשר לרקום את שם הילד ודמות אהובה עליו, ואילו תיק למתגייס יכול להיות עם רקמה של סמל יחידת החייל.
 
תיקים שממתגים את העסק שלכם
 
מיתוג תיקים באמצעות עבודות של רקמה ממוחשבת מעניק מוצר קידום מכירות ופרסום איכותי ואפקטיבי. תכונות אלו מתקבלות בזכות היוקרה והאיכות שהרקמה מעניקה לתיק, לצד אמצעי יעיל להפצת שם ולוגו החברה בציבור, בהיותו מוצר חיצוני בעל נראות גבוהה שנעשה בו שימוש שוטף וקבוע. סוג התיק נבחר בהתאם למאפייני קהל היעד ואופי האירוע בו הוא מסופק. כך למשל, באירוע משפחתי ניתן להעניק תיקי גב ואילו באירוע עסקי אפשר לתת תיקי מחשבים או נסיעות. בכל מקרה, חשוב לבחור בתיק איכותי ועמיד שהמקבל ישמח להשתמש בו. מלבד הלוגו, גם הדימוי ותוכן הרקמה שעל גבי התיק יותאמו לצורכי הקידום והשיווק של הארגון, למשל הרקמות יכולות להיות מעוצבות עם שם החברה, סלוגן שלה וכל מסר רלוונטי אחר.
 
מתנה אישית ייחודית
 
מלבד שימוש לצרכים עסקיים, רקמה על תיקים מבוקשת גם במגזר הפרטי כמתנות אישיות ייחודיות ואיכותיות. המתנות מוענקות לאנשים קרובים ויקרים ומספקות להם מוצר מעוצב, פרקטי וייחודי. כך למשל, לקראת שנת הלימודים תוכלו להפתיע את ילדכם עם תיק בית ספר הנושא את שמו יחד עם דימוי אהוב או כיתוב מדליק. כך הילדים זוכים בתיק מקורי רק משלהם עם סיכוי גבוה יותר שהתיק לא יאבד. וזאת רק דוגמא אחת מיני רבות, כדוגמת מתנת נרתיק או ארנק אישיים לבן הזוג, תיק עבודה רקום לרגל משרה חדשה, ותיק נסיעות לבן שסיים צבא ונוסע לטייל בעולם.
 
 עיצוב מוצלח של רקמות על גבי התיק

בכדי לזכות בתיק מעוצב, יפה ומרשים מומלץ לגשת לחברות מנוסות ומקצועיות שתחום זה הינו התמחותן העיקרית, ויכולות להציג תיק עבודות מגוון ולספק לכם ייעוץ והכוונה בנושא. כך למשל, חשוב ליצור התאמה נכונה בין גווני התיק לגוני הרקמה כך שהיא תשתלב באופן טבעי ואסטטי על גביו. לכן, אם הלוגו והרקמה המבוקשת בצבע אדום עדיף לבחור בתיק בגווני שחור, לבן או אפור, ואילו תיק בגוון כחול ישתלב טוב עם הדפסה בלבן או שחור. בנוסף, יש לתכנן מראש את צורת הרקמה, גודלה ופרטיה ולבחור במיקום המתאים ביותר עבורה על גבי התיק. לבסוף, בהזמנות גדולות חשוב לבקש דוגמא ראשונית ועל פיה להחליט על עיצובו הסופי של המוצר. לפרטים נוספים בנושא וקבלת הכוונה מבעלי מקצוע, דברו איתנו ברקמת רויאל.
1.בעת ביצוע הזמנה באתר יש למלא פרטים מלאים כולל כתובת ומספר טלפון
2.בהזמנה טלפונית רקמת רויאל יצרו איתכם קשר לביצוע תשלום
3. ביטול הזמנה ללא תשלום למוצרים שטרם נשלחו ולא בהתאמה אישית(ללא רקמה או הדפסה אישית) ללא עלות
4. מוצר שנרקם או הודפס אישית לא ניתן לבטל
5. אחריות על מוצרים פגומים יוחלפו במוצרים אחרים
6. רכישת מוצרים מעל גיל 18 בעל כרטיס אשראי תקף
7. רקמת רויאל לא תהיה אחראית על עיקוב שקרה בגלל כוח עליון או מגורם אחר שאינו בשליטתנו
8.בעט ביטול על הרוכש לדאוג להתקשר טלפונית עם החנות ולבטל באופן אישי עם הפקידה ולקבל אישור על כך
9. המשתמש באתר קרא את התקנון ומאשר אותו
10. יש לשמור על פרטיות המשתמשים באתר אין לפגוע בשום משתשים בשום דרך או לשון הרע
11.התמונות באתר להמחשה בלבד!!!!