רקמה על כיסוי לטלית

להזמין רקמה על כיסוי לטלית דרך הרשת
לא בכדי אנחנו רואים רקמות על פריטים שונים ולא רק על תשמישי הקדושה השונים ואכן מדובר במלאכה מבורכת בעלת שימוש עיצובי אבל עוד כל כך הרבה מעבר. אמנות הרקמה במקורה היא מלאכת עבודה יד שרזיה עברו בירושה מאם לביתה במשך דורות רבים. ביהדות אנחנו עדים לשימוש במלאכת הרקמה  במופעים רבים ובעבר היא הייתה חלק ארי מעיסוק רחב יותר שנוגע לתפירה באופן כללי. יחד עם זאת קיימת הבחנה מובהקת בין עבודות התפירה לבין עבודות הרקמה, אף על פי שבסופו של דבר זו אמנות וגם זו אמנות.

רקמה על טלית בטכניקה מודרנית
אף על פי שעבודת היד לא פסחה מהעולם ועוד ניתן למצוא אנשים שאורגים באופן ידני כן גם מוכרים את שירותיהם, הרי שהיום כבר אין בזה צורך תפעולי. בזכות הטכנולוגיה הקיימת ניתן כיום להגיע לתוצאות ברמה גבוהה מאד, גבוהה יותר מזו הידנית, בהרבה פחות זמן ובאופן טבעי- בעלות מעשית נמוכה יותר באופן משמעותי.

הטכנולוגיה הנוכחית מאפשרת לייצר הדמיה של התוצאה הסופית באמצעות תוכנת מחשב שמאפשרת חופש יצירתי מקסימלי ובעקבות כך גם מבחר אינסופי של דוגמאות ואפשרויות שונות. כמובן שהיכולת לבצע רקמה לטלית או לכל דבר אחר לצורך העניין, בהתאמה אישית הופך הרבה יותר נגיש, אפשרי ונוח.

נרתיק לתפילין עם רקמה הוא בעל ערך שימושי גם ברמת התדמית, הנראות והתיוג שלו, אבל זו גם הזדמנות ליצירתיות והתאמת הרקמה באופן אישי, ולא בהכרח רק באופן שמי. כלומר, בנוסף לרקמת השם על התיק שכה מקובלת, נפוצה ושימושית, זו הזדמנות גם למשהו אחר. הרקמה על התיק היא הזדמנות להפוך אותו למהודר יותר ולנהוג בו באופן הולם יותר מבחינת עיטור, נראות והתאמה לטעם האישי.

בקטלוג האתר ניתן להתרשם ממגוון של דגמים ואפשרויות לרקמה על טלית ולא רק. רקמות ניתן ומומלץ להוסיף גם לכיפות, כיסויי חלה ועוד. הרקמה לא רק משדרגת את הבד שהיא רקומה או מודפסת עליו אלא הופכת אותו לעמיד יותר לנזקי הזמן ומעניקה לו חיים ארוכים יותר באותו מראה חדש וזוהר.

1.בעת ביצוע הזמנה באתר יש למלא פרטים מלאים כולל כתובת ומספר טלפון
2.בהזמנה טלפונית רקמת רויאל יצרו איתכם קשר לביצוע תשלום
3. ביטול הזמנה ללא תשלום למוצרים שטרם נשלחו ולא בהתאמה אישית(ללא רקמה או הדפסה אישית) ללא עלות
4. מוצר שנרקם או הודפס אישית לא ניתן לבטל
5. אחריות על מוצרים פגומים יוחלפו במוצרים אחרים
6. רכישת מוצרים מעל גיל 18 בעל כרטיס אשראי תקף
7. רקמת רויאל לא תהיה אחראית על עיקוב שקרה בגלל כוח עליון או מגורם אחר שאינו בשליטתנו
8.בעט ביטול על הרוכש לדאוג להתקשר טלפונית עם החנות ולבטל באופן אישי עם הפקידה ולקבל אישור על כך
9. המשתמש באתר קרא את התקנון ומאשר אותו
10. יש לשמור על פרטיות המשתמשים באתר אין לפגוע בשום משתשים בשום דרך או לשון הרע
11.התמונות באתר להמחשה בלבד!!!!