image alt

מכונות רקמה


מכונת רקמה

רקמת רויאל הינה יבואנית מורשת של מכונות רקמה ממוחשבת מתוצרת  FUWEI, המכונות באיכות מצויינת כולל מתקן לכובעים, ניתן לרכוש מכונות רקמה  עם ראש אחד, שני ראשים, שישה ראשים, והלאה, בנוסף ניתן לרכוש מכונות במספר שונה של גדלים של שטח הרקמה.
Show More
אודות מכונות רקמה ממחושבת
מלאכת הרקמה הינה אומנות עתיקת יומין הדורשת מיומנות ושליטה גבוהה בחוט ובמחט. בעבר יצירת עבודות איכות ברקמה נדרשה בזמן ממושך ולכן גם הוערכה בשוק כמוצר יוקרה. יחד עם זאת, בעידן התעשייתי והטכנולוגי שבו אנו חיים השוק מצפה לפתרונות הרבה יותר מהירים, כפי שמספקות מכונות רקמה ממוחשבת.
 
רוקמים קשת רחבה של מוצרים
 
השימוש ברקמה ממחושבת מספק מענה הדפסה איכותי בעל מרקם יוקרתי ועמידות גבוהה מפני בלייה או דהיית צבע. רקמות אלו נועדו לקשת רחבה של צרכים ומטרות כדוגמת האפשרויות הבאות:
 
מוצרי קד"מ למיתוג עסקים - רקמה ממחושבת נחשבת לאמצעי ייחודי ויוקרתי לפרסום ושיווק חברות על גבי מוצרים כמו כובעים, חולצות, חמצוואר, מוצרי פליז, מגבות, חלוקים, מצעים, ונעליים. על גבי מוצרים אלו ניתן לרקום את לוגו העסק, שם החברה, סלוגן וכל פרט מבוקש נוסף.
 
בגדי עבודה – בשיטה זו ניתן לספק לעובדי החברה מדים ייצוגיים ומרשימים עבור מגזרים שונים במשק, כדוגמת עובדי הייטק, מפעלים, עובדי רשתות מזון, עובדי כוחות ביטחון, חברות הובלה ומוסכים. בגדים אלו יכולים להיות למשל כחולצות, פאצ'ים, חלוקים וכובעים. על גבי הבגד ניתן לרקום את שם החברה, הלוגו שלה, שם העובד והסניף ועוד.
 
מתנות אישיות - מוצר מודפס מעניק מתנה ייחודית עם הקדשה אישית ייחודית.
 
עבודות יודאיקה - בעזרת מכשור מתקדם וממוחשב ניתן גם ליצור מלאכת מחשבת ייחודית כדוגמת חופות, מעילים ופרוכות לספרי תורה, וכן עבור כיפות, נרתיקי תפילין וטלית וכיסוי לחלה.
 
עבודות עיצוב - מכשור רקמה ממוחשב ומתקדם יכול להפיק גם עבודות עיצוב מקוריות וייחודיות עבור מעצבים בתחומים שונים, כמו מעצבי אופנה, גרפיקאים ומעצבי מוצר.
 
אופן פעולת מכונות רקמה
 
מכונות רקמה ממוחשבות תופרות חוטים במרקם צפוף ומורכב באמצעות קבצי דיגיטציה מתאימים, הנשלחים אל תוכנה ייעודית היודעת להמיר סמלים, דימויים, ציורים וגופנים לכדי תבניות רקמה שונות שאותן ניתן לתפור ללא מגע יד אדם על כל סוג של בד. במהלך פעולת הרקמה הבד מיוצב באמצעות חישוקים המונעים את תזוזתו והמחטים תופרות במדויק את הדוגמא המבוקשת.
 
תכנון עבודות רקמה ממחושבת
 
בכדי שעבודת הרקמה תבוצע כהלכה היא נדרשת בהכנה מתאימה. קודם כל יש להכין קבצי דיגיטציה על ידי רכישתם או על ידי ייצורם באמצעות תוכנה ייעודית, ועם פורמט המתאים לסוג המכונה. הפורמט יכיל למעשה את כל המידע הנדרש עבור פעולות שונות ותפרי רקמה מבוקשים. יש לציין כי ברשת האינטרנט ניתן למצוא מגוון קבצי רקמה המתאימים לפורמטים שונים. בנוסף, עבודות ההכנה כוללות סידור נכון של חוטי הרקמה המתחילות בחלק האחורי שאינו נראה לעין ועד לחלק הקדמי. יש לדעת כי עבודת דיגיטציה יוצרת סדר בו כל גוון צבע נרקם בשלב אחד, החל מהרקע לחזית. כמו כן, פעולות התכנון שואפות למזער ככל שניתן חיתוך חוטים המאט את פעולת המכונה. לכן, במקרים בהם יש לעבור מצד אחד של הרקמה לשני, לרוב עדיף שלא לחתוך את החוט אך גם לא לבצע את המעבר בבת אחת, אלא באמצעות תפרים רצים במיקום שיכוסה בהמשך על ידי חוט בגוון אחר.
 
רכישת מכונות מתקדמות לרקמה ממחושבת
אם אתם מחפשים מכונת רקמה ממוחשבת למכירה, ישנם מספר בתי עסק מובחרים העונים לצורך זה. דוגמא מומלצת מהווה חברת רקמת רויאל שהינה יבואנית רשמית של המותג העולמי המוביל בתחום FUWEI. מדובר במכונות איכות חדשניות עם שטחי רקמה שונים, לרבות שטח ענק של 1.4 על 1.4 מטר, המספקות מגוון אפשרויות. בין היתר מכונות אלו מאפשרות לרקום עם ראש אחד ועד שישה ראשים, והן כוללות גם מתקן לרקמה על גבי כובעים.
 
image alt

מכונה 800*500

image alt

מכונות רקמה

image alt

מכונה 2 ראשים

image alt

מכונה 1200*500

image alt

מכונה רקמה

image alt

מכונה 2 ראשים

image alt

מכונה רקמה

image alt

מכונה 800*500

1.בעת ביצוע הזמנה באתר יש למלא פרטים מלאים כולל כתובת ומספר טלפון
2.בהזמנה טלפונית רקמת רויאל יצרו איתכם קשר לביצוע תשלום
3. ביטול הזמנה ללא תשלום למוצרים שטרם נשלחו ולא בהתאמה אישית(ללא רקמה או הדפסה אישית) ללא עלות
4. מוצר שנרקם או הודפס אישית לא ניתן לבטל
5. אחריות על מוצרים פגומים יוחלפו במוצרים אחרים
6. רכישת מוצרים מעל גיל 18 בעל כרטיס אשראי תקף
7. רקמת רויאל לא תהיה אחראית על עיקוב שקרה בגלל כוח עליון או מגורם אחר שאינו בשליטתנו
8.בעט ביטול על הרוכש לדאוג להתקשר טלפונית עם החנות ולבטל באופן אישי עם הפקידה ולקבל אישור על כך
9. המשתמש באתר קרא את התקנון ומאשר אותו
10. יש לשמור על פרטיות המשתמשים באתר אין לפגוע בשום משתשים בשום דרך או לשון הרע
11.התמונות באתר להמחשה בלבד!!!!