הדפס תמונות על זכוכית

האיכויות והיתרונות של הדפסת תמונות על זכוכית
בשנים האחרונות גדל הביקוש עבור הדפסת תמונות על זכוכית כפי שמציעים בחברת רקמת רויאל. הביקוש נובע משורה ארוכה של יתרונות של הדפסות אלו, ובהן:
  • תמונות איכותיות ומיוחדות - תמונות הדפסה על זכוכית יעניקו לכם פריט עיצובי חדיש, מקורי וייחודי שיתרום לעיצוב כל חלל בו הוא מוצב, ויוסיף למרחב צבע ועניין בבית או בעבודה.
  • עיצוב מרשים - הדפסה של תמונות על גבי זכוכית מעניקה מצע ייחודי בעל חזות עכשווית ואלגנטית, עם צבעוניות עמוקה וחדה ויכולת לשחק על רמות שונות של שקיפות ומעברי אור. תכונות אלו הפכו הדפסות על זכוכית למועדפות על ידי מעצבי פנים ואנשים פרטיים הרוצים להעניק למרחב חזות מודרנית, נקייה, קלילה ומרשימה.
  • הדפסה אישית - על גבי זכוכית ניתן להדפיס צילום ותמונה אישית, בין אם מדובר בפורטרט אישי, תמונה משפחתית, צילומי נוף טבעי או אורבאני, הדפסת ציורים ואיורים, הדפסת תמונות מופשטות ועוד. כמו כן תמונות זכוכית גם מתאימות לצרכים עסקיים עבור הדפסת שם ולוגו העסק, הדפסת תמונות של בית העסק ועוד.
  • רמה גבוהה של עמידות – צריבת תמונה על זכוכית תעניק לכם הדפסה עמידה במיוחד שלא רגישה לרטיבות או מים וללא חשש שהצבע ידהה עם הזמן. עמידות זו מקורה בטכנולוגיה חדישה המאפשרת להדפיס ישירות על גבי הזכוכית ללא שלבי ביניים.
  • התאמה לכל מרחב - הדפסה של תמונות על זכוכית אפשרית בצורות וגדלים שונים עם התאמה מלאה לכל מרחב. למשל תמונות אלו ישתלבו נפלא בסלון הבית, במטבח, חדר שינה, משרד, חדר המתנה, לובי של בניין, בית כנסת, מלון ועוד.
  • הדפסה על זכוכית כמתנה - הדפסה איכותיות של תמונה אישית על גבי זכוכית היא ללא ספק רעיון מקורי למתנה שכל אחד ישמח לקבל, בין אם מתנה להורים, לבת הזוג, למשרד של הבעל, כמתנת יום הולדת, מתנת פרידה, מתנה לעובדי החברה ועוד.
  • הדפסה על זכוכית במחיר משתלם - יחסית לאיכות התוצר המתקבל, הדפסת  תמונה על זכוכית מוצעת על ידינו עבור מחיר משתלם וכדאי במיוחד.
 
הזמנת תמונות מודפסות על זכוכית 
להזמנת תמונה על זכוכית במחיר משתלם ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לאחד מהסניפים שלנו בחולון או רחובות או צרו קשר עם רקמת רויאל בטלפון 03-6838724.
1.בעת ביצוע הזמנה באתר יש למלא פרטים מלאים כולל כתובת ומספר טלפון
2.בהזמנה טלפונית רקמת רויאל יצרו איתכם קשר לביצוע תשלום
3. ביטול הזמנה ללא תשלום למוצרים שטרם נשלחו ולא בהתאמה אישית(ללא רקמה או הדפסה אישית) ללא עלות
4. מוצר שנרקם או הודפס אישית לא ניתן לבטל
5. אחריות על מוצרים פגומים יוחלפו במוצרים אחרים
6. רכישת מוצרים מעל גיל 18 בעל כרטיס אשראי תקף
7. רקמת רויאל לא תהיה אחראית על עיקוב שקרה בגלל כוח עליון או מגורם אחר שאינו בשליטתנו
8.בעט ביטול על הרוכש לדאוג להתקשר טלפונית עם החנות ולבטל באופן אישי עם הפקידה ולקבל אישור על כך
9. המשתמש באתר קרא את התקנון ומאשר אותו
10. יש לשמור על פרטיות המשתמשים באתר אין לפגוע בשום משתשים בשום דרך או לשון הרע
11.התמונות באתר להמחשה בלבד!!!!