פאץ סיליקון

  • מק"ט : J6XC2HZLZG
אזל המלאי עבור /

תיאור:

 
 פאצים סיליקון בעיצוב אישי!

 
 
 
מבקשים פאצ' רקום של היחידה שלכם? אצל חברות מקצועיות ניתן להזמין פאצ'ים רקומים איכותיים לכל מטרה ובכל כמות. את הפאצ'ים ניתן לחבר לפריטים שונים למשל לחולצות, מעילים, כובעים ותיקים, ובייחוד הם נדרשים ליחידות שונות כדוגמת בצבא ובמשטרה וכן עבור תנועות נוער. בנוסף, בימינו פאצ'ים נחשבים לפריט אופנתי ורבים מבקשים להזמינם כתוספת מדליקה לפריט לבוש או אקססוריז.
 
 
 
תגים ליחידה שלכם
 
 
 
פאצ'ים המכונים בעברית תגים, נדרשים לגופים ויחידות מגוונות לרבות חילות צה"ל, כמו חיל אוויר, צנחנים או גולני, והמשטרה. מלבד סמל היחידה ניתן לרקום על הפאצ' פרטים נוספים כמו דרגה ושם, ואפשר גם לקבוע את גווני, צורת וגודל הפאץ'. בנוסף, הזמנת התג אפשרית במסגרת היחידה או במסגרת פרטית בכל כמות מבוקשת ובאיכות גבוהה ביותר של ביצוע וגימור, בהתבסס על ציוד מתקדם וממוחשב. יש לציין כי מלבד הפאצ' ניתן להזמין גם את הסמלים הרקומים של היחידה על גבי תיקים, כובעים, מעילים וחולצות.
 
 
 
על מלאכת הרקמה
 
 
 
רקמה הינה מלאכת מחשבת עתיקה שנועדה לקישוט של בדים על ידי שזירה של חוטים צבעוניים עם מחט בצורות ודוגמאות שונות, לכדי יצירת אומנות המזכירה ציור בה המכחול והצבעים מוחלפים בחוטים ומחט. למעשה, הרצון לקשט בגדים החל כבר מימים פרהיסטוריים, מהרגע שהאדם למד לתפור ביגוד לצרכים פרקטיים וניצל את חוט התפירה ליצירת אלמנטים דקורטיביים. אומנות הרקמה המשיכה והשתכללה עם הדורות וקיבלה אפיונים משלה בכל חברה ותרבות. כך למשל, רקמה סינית, הודית, מצרית, בבלית או בריטית הייתה ייחודית לתקופה ולאזור בו הופקה.
 
 
 
יחד עם זאת בכל מקום איכות הרקמה נקבעת בהתאם ליופייה, הנובע מרמה גבוהב של דיוק ואחידות לצד טכניקות מורכבות המשלבות מספר רב של צבעי חוטים ושיטות תפירה. כפועל יוצא מכך, עבודות רקמה היו מלאכות שדרשו מיומנות רבה וארכו זמן ממושך, ונחשבו לפריטי יוקרה שרק האצילים ועשירים יכלו להרשות לעצמם לקשט בהן את בגדיהם ובתיהם. בימינו, בזכות התפתחות הטכנולוגיה, המצב השתנה לחלוטין וניתן להפיק רקמות בעזרת ציוד ממוחשב ואוטומאטי בכל צורה וכמות מבוקשת. הרקמות כוללות בין היתר פאצ'ים למוסדות בטחון, ציבור, עסקים ולקוחות פרטיים.
 
 
 
ועדיין, מדובר במלאכה איכותית הנחשבת הרבה יותר יפה ומרשימה מאשר הדפסה על גבי מוצרים. למעשה, היא נחשבת לכל כך איכותית עד שיש לה בארץ וברחבי העולם אספנים, אשר ממש כמו בבולים מחפשים בנרות פאצ'ים ישנים וחדשים של חילות ויחידות מיוחדות ממדינות שונות.
 
 
 
רקמה ממוחשבת של פאצ'ים
 
 
 
היכולת לייצר פאצ'ים עם רקמה בכל כמות ובכל דוגמא נובעת מהתפתחות טכנולוגית בתחום וחדירת מכונות רקמה ממוחשבות, המסוגלות לספק מוצרים מרהיבים וייחודיים ברמת גימור מושלמת. אל המכונה מוזנים קבצים ייעודיים המתורגמים על ידי תוכנה מיוחדת לכדי מלאכת רקמה, שיכולה להיות גם עם מספר רב של חוטים בגוונים שונים. המכונה עצמה רוקמת במהירות באופן אוטומאטי ללא מגע יד אדם, בדיוק מרבי, בכל כמות של עותקים נדרשים ובמהירות רבה.
 
 
 
כך ניתן להפוך כל סמל של יחידה, לוגו, מילה, דימוי וטקסט לכדי פאצ' איכותי המותאם במדויק לצרכים שלכם. יתרה מכך, בעזרת הדמיות ממוחשבות תוכלו לבחון את התוצאות המתקבלות ובאם הן עומדות לשביעות רצונכם עוד בטרם תחילת עבודות הרקמה. יש לציין שאת הגימור של הפאצ' ניתן לבצע על ידי חום או באמצעות רקמת קצותיו. עוד חשוב לדעת כי שימוש נכון במכשור מתקדם דורש רמה גבוהה שלך ניסיון ומיומנות. לכן מומלץ לפנות לחברות מקצועיות המתמחות ברקמה ממוחשבת ושיש להן יכולת לספק מענה איכותי לכל צורך ובקשה.
 

זמן אספקה ותנאי רכישה:

הזמנת מוצרים ללא רקמה או הדפסה עד 7 ימים שליח עד הבית (איסוף עצמי תוך 2 ימים)
מוצרים כולל הדפסה או רקמה עד 14 ימים שליח עד הבית(איסוף עצמי תוך 3-4 ימים)
פאצים איסוף עצמי עד שבוע במשלוח עד 14 יום שליח עד הבית
הזמנות עם שליח עד הבית יוצאים מהחנות תוך יומיים שלושה מיום ההזמנה שליח עד הבית מגיע תוך יומיים עד שבוע וחצי תלוי בישוב
שימו לב דואר רשום לוקח להגיע בין שבועיים לשולש (שרות של הדואר!!)

מדיניות החזרת מוצרים:

החזרת מוצרים ללא רקמה או הדפסה עד שבוע ימים מיום הקניה באריזה מקורית
מוצרים רקומים או מודפסים ללא החזרה

תגובות:


1.בעת ביצוע הזמנה באתר יש למלא פרטים מלאים כולל כתובת ומספר טלפון
2.בהזמנה טלפונית רקמת רויאל יצרו איתכם קשר לביצוע תשלום
3. ביטול הזמנה ללא תשלום למוצרים שטרם נשלחו ולא בהתאמה אישית(ללא רקמה או הדפסה אישית) ללא עלות
4. מוצר שנרקם או הודפס אישית לא ניתן לבטל
5. אחריות על מוצרים פגומים יוחלפו במוצרים אחרים
6. רכישת מוצרים מעל גיל 18 בעל כרטיס אשראי תקף
7. רקמת רויאל לא תהיה אחראית על עיקוב שקרה בגלל כוח עליון או מגורם אחר שאינו בשליטתנו
8.בעט ביטול על הרוכש לדאוג להתקשר טלפונית עם החנות ולבטל באופן אישי עם הפקידה ולקבל אישור על כך
9. המשתמש באתר קרא את התקנון ומאשר אותו
10. יש לשמור על פרטיות המשתמשים באתר אין לפגוע בשום משתשים בשום דרך או לשון הרע
11.התמונות באתר להמחשה בלבד!!!!