כיפות

 • מק"ט : 1YM82I4MU3
 • 20.00
 • אפשרויות:
  בחר/י צבע:
  בחרו צבע
  כמות מילים
  בחר/י פונט
  דויד
  דויד
  כתב יד
  כתב יד
  מנטובה
  מנטובה
  כתב יד 2
  כתב יד 2
  אנגלית דפוס
  אנגלית דפוס
  אנגלית אליס
  אנגלית אליס
  אנגלית בירד
  אנגלית בירד
  אנגלית יד
  אנגלית יד
  אנגלית דיסני
  אנגלית דיסני
  בחר אפשרות אחת לפחות
  רקמה
  בחר/י צבע רקמה
  בחרו צבע
אזל המלאי עבור /


תיאור:

כיפה פשתן/משי איכותית כולל רקמת שם
ניתן להזמין בכמויות גדולות לארועים
התקשרו אלינו לברור מחירברקמת רויאל ניתן להזמין כיפות רקומות לאירועים שונים כגון: חתונות, בר מצווה, בריתות, הכנסת ספר תורה ועוד בכמויות מסחריות ולבודדים. ניתנת האפשרות שהלקוח יביא את הכיפות שברשותו ונרקום עליהם, אנו גם רוקמים שמות על תיקי טלית ותפילין
 
 
 
כיצד תזמינו כיפות רקומות לאירועים בהתאמה אישית
 
הילד הגיע לגיל מצוות ומתכונן לעלות לתורה? עומדים להיכנס בברית נישואין? מתרגשים לקראת ברית ילדכם? המשותף לכל האירועים האלו שהינם חלקי מטקסי מסורת יהודיים. בתור שכאלו, ההכנות לקראתם דורשות גם כיפות לגברים. בכדי להעניק לאירוע הבא שלכם עוד נופך ייחודי תוכלו להזמין כיפות לאירועים רקומות בהתאמה אישית.
 
 
 
על מה ולמה כיפה רקומה?
 
כיפה הינה כיסוי ראש קטן הנחבש ביהדות על ידי גברים ומעידה על דתם ואמונתם. על פניו, כיפות מהוות חלק בסיסי מהמסורת היהודית, אולם כמה מבניכם באמת יודעים את הסיבה למנהג זה? לא בתורה וגם לא במשנה אין מציינים חובת כיסוי ראש. הפעם הראשונה שחובה זו מצוינת הינה בתלמוד הבבלי, והיא הופצה בשאר הקהילות היהודיות לאורך תקופה של כאלף חמש מאות שנה. הסיבה לחבישת הכיפה הינה מתוך ענווה מפני יראת שמים, ליצירת חציצה בין הראש לשכינה ולזכירת השם ומצוותיו.
 
 
 
הכיפה עצמה יכולה להיות מכל סוג בד סרוג או ארוג כמו צמר, סטן, משי, קטיפה או פשתן ובכל גודל החל מכיפה המכסה את חלקו העליון של הראש ועד לכיסוי מלא של הקרקפת. כמו כן, הכיפה יכולה להיות בכל גוון או צבע, אך נהוג לכבוש כיפה שחורה באבלות וכיפות לבנות בשמחות. בנוסף, יש הבוחרים בכיפות בגווני תכלת ולבן כצבעי הטלית או דגל ישראל. מעבר לכך, בימינו מקובל לחבוש כיפות בכל סגנון וגוון מועדף, חלקות או עם כל טקסטורה, דימוי או טקסט מועדף.
 
 
 
יש לציין שכיום לכל זרם דתי יש  סוג כיפה המזוהה עימו. כך למשל, כיפה שחורה מזוהה עם המגזר החרדי, כיפה גדולה לבנה מזוהה עם חסידי ברסלב וכיפה סרוגה מזוהה עם המגזר הלאומי ציוני. כמו כן, התפתחות הטכנולוגיה הובילה גם למגמה של כיפות בעיצוב אישי בשלל גוונים ודוגמאות, כדוגמת כיפה עם שם בעליה או קבוצת כדורגל מועדפת.
 
 
 
למה לעצב כיפות לבר מצווה?
 
אין ספק שאירוע משפחתי כמו חתונה, בר מצווה או ברית הינו מאורע חשוב ומרגש שתעשו הכל בכדי להפכו לחגיגי, ייחודי ובלתי שנכח. כפועל יוצא מכך, אתם משקיעים בפרטי הפרטים של האירוע החל מעיצוב בגדי בעלי השמחה ועד לעיצוב השולחנות באולם, מתוך ניסיון לספק מעמד מכובד בעל נופך מיוחד. אחד הרעיונות היותר מקוריים ובעלי מגע אישי לעיצוב האירוע מוצע על ידי הזמנתן של כיפות מעוצבות בהתאמה אישית. כיפות אלו יספקו מענה פרקטי ומכובד לרגעי הטקס וימנעו מצבים שבהם אנשים נעזרים במפית ככיסוי ראש. בנוסף, הכיפות יהוו מזכרת נאה ומיוחדת מהאירוע שתישמר אצל האורחים ותשמשם בעת הצורך.
 
 
 
כיפות לאירועים בהתאמה אישית
 
אצל חברות רקמה ממחושבת תוכלו להזמין גם כיפות רקומות בהתאמה אישית. מדובר במוצר איכותי המסופק בכל כמות, במהירות וברמה גבוהה של דיוק עבור מחיר כדאי. הכיפות מוצעות משלל סוגי בדים כמו סטן או זמש, אותן תוכלו לתכנן ולעצב כאמור בהתאמה אישית מלאה עם כל דימוי וכיתוב מבוקש. כך למשל, תוכלו לעצב כיפות אישיות עם שם מקבלן או בעלי השמחה ותאריך השמחה, או לבחור בכיפות עם עיצוב מסורתי חי, מגן דוד, ענף של זית ומנורת קנים. מנגד, ניתן להזמין גם כיפות בעיצוב עכשווי המותאם לסוג ואופי האירוע. לדוגמא, ניתן לעצב כיפות סמיילי לבר מצווה, כיפות עם קשת או שם הרך הנולד ותאריך לברית מילה, או כיפות עם לב או חופה לחתונות. כמו כן, חברה מקצועית תספק לכם ייעוץ וסיוע בבחירת סוג, גוון ועיצוב כיפה ייחודית עבור האירוע שלכם, אשר יתאים לאופי האירוע ומוזמניו וכן למסגרת התקציב המוקדשת למטרה זו.
 

 זמן אספקה ותנאי רכישה:

הזמנת מוצרים ללא רקמה או הדפסה עד 7 ימים שליח עד הבית (איסוף עצמי תוך 2 ימים)
מוצרים כולל הדפסה או רקמה עד 14 ימים שליח עד הבית(איסוף עצמי תוך 3-4 ימים)
פאצים איסוף עצמי עד שבוע במשלוח עד 14 יום שליח עד הבית
הזמנות עם שליח עד הבית יוצאים מהחנות תוך יומיים שלושה מיום ההזמנה שליח עד הבית מגיע תוך יומיים עד שבוע וחצי תלוי בישוב
שימו לב דואר רשום לוקח להגיע בין שבועיים לשולש (שרות של הדואר!!)

מדיניות החזרת מוצרים:

החזרת מוצרים ללא רקמה או הדפסה עד שבוע ימים מיום הקניה באריזה מקורית
מוצרים רקומים או מודפסים ללא החזרה

תגובות:


1.בעת ביצוע הזמנה באתר יש למלא פרטים מלאים כולל כתובת ומספר טלפון
2.בהזמנה טלפונית רקמת רויאל יצרו איתכם קשר לביצוע תשלום
3. ביטול הזמנה ללא תשלום למוצרים שטרם נשלחו ולא בהתאמה אישית(ללא רקמה או הדפסה אישית) ללא עלות
4. מוצר שנרקם או הודפס אישית לא ניתן לבטל
5. אחריות על מוצרים פגומים יוחלפו במוצרים אחרים
6. רכישת מוצרים מעל גיל 18 בעל כרטיס אשראי תקף
7. רקמת רויאל לא תהיה אחראית על עיקוב שקרה בגלל כוח עליון או מגורם אחר שאינו בשליטתנו
8.בעט ביטול על הרוכש לדאוג להתקשר טלפונית עם החנות ולבטל באופן אישי עם הפקידה ולקבל אישור על כך
9. המשתמש באתר קרא את התקנון ומאשר אותו
10. יש לשמור על פרטיות המשתמשים באתר אין לפגוע בשום משתשים בשום דרך או לשון הרע
11.התמונות באתר להמחשה בלבד!!!!