חולצות ממותגות עם רקמה

ברקמת רויאל רוקמים לוגו על חולצות פולו, טריקו, אלגנט, דרייפיט, חלוקי רופאים, חלוקים של קוסמטיקאיות ועוד, לבודדים ובכמויות, ניתנת האפשרות לרכוש את החלצות אצלנו או להביא חולצות ונרקום עלהם

רקמה על חולצה
רקמת לוגו רקמת כיס
רקמת כיס
רקמת לוגו על חולצה
רקמה על חולצת פולו
רקמת לוגו על חולצת פולו
רקמה על חולצת אלגנט
Show More

חולצות עם רקמה מיוחדת ויפה

 

בימינו חולצות ממותגות עם לוגו רקום הן חלק מהמלתחה של כל אחד, עם סמל קטן של לוגו המזוהה עם חברת האופנה היצרנית. הסמל מקבל מימד נוסף של יוקרה ואיכות כאשר הוא מוצג ברקמה ולא בדפוס. אין פלא איפה שגובר הביקוש עבור חולצות עם רקמה יפות וייחודיות לצרכי פרסום ומיתוג של גופים וחברות במשק, זאת בחירה בחולצות אלו גם כמדי עבודה וגם כפריט לבוש אישי ואופנתי.

 

למה דווקא רקמה?

 

לאחרונה גדל הביקוש עבור חולצות אופנתיות עם רקמה על פני חולצות מודפסות. המעבר לסוג זה של מיתוג נובע ממספר סיבות עיקריות:

  • ייחודיות - מכיוון שלכולם יש כבר חולצות מודפסות, מי שרוצה בפריט לבוש ממותג בעל ייחוד השונה מהמקובל, יבחר ובצדק בחולצות הנושאות על גביהן רקמה.

  • יוקרה - אין מה לעשות, חולצה עם רקמה איכותית, מרקם עשיר וצבעוניות עזה, מעניקה לבגד מימד של יוקרה שלהדפסות יהיה מאוד קשה להתחרות עימן.

  • איכות - יש לדעת כי רקמה הנתפרת על גבי חולצה מציגה רמה גבוהה יותר של איכות מאשר חולצות מודפסות, עם עמידות מצוינת מפני בלייה ומפני דהייה של צבעי החוטים. על כן, סוג זה של חולצות ישמש בכבוד את הבעלים לתקופה הרבה יותר ממושכת.

  • התאמה אישית - רקמות על גבי חולצות מוצעות בהתאמה אישית מלאה לצרכי המזמין מבחינת סוג חולצה, כמות ומאפייני ההזמנה.

 

מגוון סוגים ואפשרויות

 

בשוק המקומי ניתן למצוא מבחר גדול של סוגי חולצות המוצעות עם רקמה בשלל צבעים ומידות לגברים ונשים. בין היתר, ניתן לרקום על גבי חולצות טריקו, פליז, דרייפיט, חולצות פולו בעלות חזות ספורט אלגנטית, וחולצות אלגנט ייצוגיות וכן על גבי חלוקים. את הרקמה עצמה ניתן למקם במקומות שונים לרבות חזית החולצה, על גבי כיס או על גבי השרוול.

 

כל זאת ועוד מוצע על ידי בתי עסק מובחרים המתמחים בסוג זה של עבודות, עם התאמה אישית מלאה לצרכי המזמין מבחינת גדול ההזמנה וכמותה, צורתה, הטקסט והגופן שבו עושים  שימוש וגווני חוטי הרקמה. יחד עם זאת, יש לציין כי עבור עבודת רקמה מוצלחת מומלץ להשתמש בחולצות איכותיות מתאימות ולבצע עם חברה מקצועית שתחום זה הינו התמחותה העיקרית, המספקת ייעוץ אישי עם תוצאות איכותיות והליך יעיל ומהיר. בחרו חברה שתכוון אתכם בבחירת סוג בד, צפיפות רקמה, גוון וסגנון חולצה מתאימים לחברתכם וללוגו שלכם.

 

חולצה עם לוגו רקום לעובדי החברה

 

אחת המטרות היותר פופולאריות של חולצות רקומות הינה עבור עובדי חברות במגוון ענפים במשק, כאשר ניתן למצוא חולצה רקומה עבור כל תפקיד ובהתאמה לאופי בית העסק. כך למשל, עובדי חברת היי טק, בנק או חברת ביטוח יכולים לבחור בחולצה אלגנטית עם צווארון וכפתורים בעוד שעובדי מפעל, מוסך או חברת הסעות יכולים לבחור בחולצה נוחה בגזרה פשוטה כמו חולצת טריקו או פולו. על גבי החולצה ניתן לרקום כל מידע מבוקש לרבות לוגו החברה, שם העסק ו/או המחלקה, תפקיד בעל החולצה והשם שלו. השימוש בחולצות אלו מעניק חזות מכובדת ואחידה לעובדי החברה, וזאת לצד אמצעי יעיל למיתוג העסק ומיצוב תדמיתו בעיני עובדי הבחירה ובעיני גורמים חיצוניים כמו לקוחות, ספקים ומשקיעים פוטנציאלים.

 

חולצות רקומות למיתוג העסק

 

שימוש נפוץ נוסף בחולצות רקומות הינו עבור צרכי מיתוג, פרסום ושיווק של עסקים. חולצות ממותגות ניתן להעניק במתנה ללקוחות החברה במשרדי החברה, עמדות מכירה, כנסים ואירועים אחרים. את רקמת החולצות ניתן לעצב בהתאמה לאופי החברה, מאפייני קהל היעד והאירוע בו הן ניתנות, כשלמשל מלבד שם ולוג החברה ניתן לרקום על גבי החולצה סלוגן אטרקטיבי ואפקטיבי - צעיר ונועז, הומוריסטי, חכם ועוד סגנונות.

לפרטים והזמנות 03-683-8724

רקמת רויאל | שלבים 18 תלאביב | קומת קרקע | יחידה 18 | מול איצטדיון בלומפילד

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now