לפרטים והזמנות 03-683-8724

רקמת רויאל | שלבים 18 תלאביב | קומת קרקע | יחידה 18 | מול איצטדיון בלומפילד

רקמה על כובעים מהווה אמצעי איכותי ומרשים לעיצוב כובע יחודי, המתאים לצרכים אישיים או

עסקיים. הכובע הרקום יכול לשמש למגוון מטרות ויעדים החל ממתנה ועד למיתוג ופרסום.

 ישנם סוגים שונים של כובעים: כובע קסקט 6 פנל, כובע קסקט 5 פנל, כובע קסקט פלקס פיט, כובע ראפול, כובע קש ועוד. 

כובעים ממותגים עם רקמה

רקמה על כובע קש
רקמה על כובע קש
Show More

למה דווקא כובע?

 

חברות רבות בוחרות דווקא כובעים עם רקמה לקידום ומיתוג העסק עקב מספר סיבות עיקריות. ראשית, כובע מהווה פריט אקססוריז מבוקש ונפוץ בכל עונות השנה. בקיץ כובעים מהווים אמצעי הצללה אישי השומר מפני חום השמש ומסייע במניעת חשיפת הפנים ועור הקרקפת לקרינתה. בחורף כובע מסייע לחימום הראש והגנה מפני קור וגשם. כמו כן, הם מיועדים למגוון שימושים במסגרת עבודה, יציאה לטיול, ביקור בחוף הים וכל פעילות אחרת המתרחשת בחוץ. בנוסף לכך, כובעים מהווים פריט אופנתי המוסיף עניין לכל הופעה ומתאים לאנשים בכל גיל ומין - ילדים, בני נוער, נשים וגברים.  את הפריט ניתן לחבוש למסיבה, הופעה או סתם כשיוצאים לסיבוב אופנתי ברחוב.

 

כפועל יוצא מכך, כובעים ממותגים עם רקמה מהווים אמצעי מעולה לפרסום העסק והגדלת חשיפתו במקומות שונים. ואם לא די בכך, מעצם היותו ממוקם על הראש, הכיתוב והדימויים המופיעים עליו בולטים לעין יותר ממרבית פריטי האקססוריז האחרים.

 

למה דווקא רקמה?

 

ישנם אמצעים שונים למתג כובעים, השאלה היא למה כדאי דווקא להיעזר ברקמה? קודם כל, רקמה מהווה אמצעי איכותי ויוקרתי לפרסום לוגו, שם חברה או כל דימוי וטקסט אחר. כך למשל, הטקסטורה של הרקמה והחזות הכללית המתקבלת הרבה יותר איכותית מזו של הדפסה על גבי כובע. בנוסף לכך, רקמה איכותית על גבי כובעים מוסיפה לחזותם ומעניקה להם מראה הרבה יותר ייחודי ומקורי, התורם לשיפור ההופעה. כך שכל אדם שמקבל כובע רקום ישמח לחבוש אותו כמה שיותר, בעוד איכות הכובע והרקמה יעבירו מסר דומה לגבי בית העסק אותו הם מייצגים.

 

מגוון מטרות עבור כובעים רקומים

רכישה של כובעים רקומים יכולה להיעשות עקב מטרות רבות ושונות, כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

  • מיתוג העסק – כאמור, כובע אופנתי עם רקמה איכותית מהווה אמצעי מעולה למיתוג עסקים בכל קנה מידה ומכל ענף במשק. על גבי הכובע ניתן לרקום את לוגו העסק, שמו, סלוגן וכל טקסט או דימוי מבוקש אחר. זהו אמצעי קד"ם שאותו ניתן לספק כמתנה ללקוחות החברה במקומות ואירועים שונים, בין אם בבית העסק עצמו, בעמדות מכירה, בתערוכות, ימי עיון וירידים.

  • בגד עבודה - ארגונים וחברות פרטיות, ציבוריות ומוסדיות המעסיקים עובדים בחוץ נדרשים לספק להם אמצעי הגנה נאותים להתמודדות עם חום השמש בקיץ, או טמפרטורות נמוכות בחורף. מרכיב חשוב באמצעי הגנה אלו הינו כובע מכובד וייצוגי בעיצוב אחיד לכל עובדי המחלקה או החברה, עליו רקום גם לוגו ושם הארגון באופן התורם לשיפור תדמית החברה בעיני עובדיה ובעיני הציבור. כך למשל, כובעים אלו יכולים לשמש לכוחות בטחון, חשמלאים, עובדי בניין, עובדי תחנות דלק, חקלאים, מוסכניקים ועובדי מחסן. בנוסף, כובעים מהווים חלק ממדי עבודה בקרב בתי עסק הרוצים לשמור על היגיינה גבוהה כמו רשתות מזון.

  • גיבוש קבוצה – אם רוצים לגבש קבוצה ולהעניק לה זהות אחידה, כובע אופנתי עם רקמה יכול להיות בדיוק המוצר הנכון. הוא יכול למשל לשמש לימי כיף וגיבוש של עובדים, לטיול שנתי של תנועת נוער או שכבה, למשתתפי קורס בצבא ועוד.

מתנה אישית – אם מבקשים לרכוש מתנה אישית, מקורית ושימושית, כובע יפה שעליו רקמה יכול להיות הפתרון המושלם. על גבי הכובע אפשר לרקום כל דימוי וטקסט מבוקש ולהעניקו לבן או בת זוג, בן משפחה או חבר טוב.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now