לפרטים והזמנות 03-683-8724

רקמת רויאל | שלבים 18 תלאביב | קומת קרקע | יחידה 18 | מול איצטדיון בלומפילד

פליזים ממותגים עם רקמה

ברקמת רויאל רוקמים לוגו או סמלים על פליזים שונים כגון: חד צדדי, דו צדדי, וינבלוק, סופטשל ועוד - בין לקוחותנו: חיילים ושוטרים מיחידות שונות, חברות מסחריות, צופים ולקוחות פרטיים

רקמת גב על פליז
רקמת גב על פליז
 רקמת גב
רקמה על פליז
IMG_20171217_164352
רקמה על פליז
רקמה על פליז
רקמת כיס
רקמה על פליז
רקמת כיס על פליז
Show More

 

לעונה הקרה - פליזים עם רקמה

 

העונה הקרה כבר בפתח ועימה הצורך בביגוד חם ונוח כפי שבגדים מפליז מספקים. את הצורך הזה ניתן גם לנצל למיתוג העסק באמצעות רקמה על פליזים איכותיים ומרשימים, לרבות מעילי פליז חד או דו צדדיים, סופטשל ווניבלוק, חמצוואר, כובעים וכדומה. פריטי לבוש אלו יכולים לשמש כמתנות קד"מ מושקעות ללקוחות ועובדים, וכן כמדים וביגוד עבודה לענפים שונים במשק כדוגמת גופים ביטחוניים, חברות מסחריות, תנועות נוער ועוד. כמו כן, הם יכולים לענות לצרכים של לקוחות פרטיים הרוצים בפריט פליז בעל אמירה ייחודית ואישית.

 

על פריטי לבוש מפליז

 

על פריטי הלבוש היותר מתאימים לעונת החורף הקרה נמנים אלו העשויים מפליז מחמם ונעים למגע, בין אם מעילים, חולצות, חמצוואר ומוצרים נוספים. הם מתאימים כפריט לבוש לעבודה, שעות הפנאי, טיולים, שירות צבאי ועוד. הפליז עצמו קל משקל ועשוי מבד סינטטי שלרוב מכיל פוליאסטר, בעל רמה גבוהה של בידוד, דוחה מים ומדיף זיעה. יחד עם זאת, בשוק ישנם פליזים באיכויות שונות של בידוד הנקבעות על פי איכותם וצפיפותם של הסיבים. ככול שסיבי הפליז יותר צפופים כך גם רמת הבידוד שלו עולה, אבל בהתאם גם משקלו. מנגד, שימוש בסיבים יותר איכותיים של פליז מאפשר להגיע לרמות גבוהות של בידוד מבלי לעלות את משקל הבד. איכויות אלו של בגדי פליז הפכו אותם לפריט לבוש מבוקש בכל העולם בקרב אוכלוסיית שונות, בכל גיל ובכל מין לרבות ספורטאים, כוחות בטחון, עובדי חברות מסחריות ועוד. כמו כן, אם רוצים להעניק לבגד נופך ייחודי ואישי, הבד שלו מעולה לשילוב רקמות עם שם, לוגו, סמל או כל דימוי ותוכן מבוקש אחר.

 

מוצרי פליז רקומים למיתוג עסקים

 

פליזים עם רקמה הם ללא ספק אמצעי מיתוג ומוצר קד"מ מושלם לעונה הקרה, עבור לקוחות ועובדי החברה כאחד:

 

מתנות לעובדי החברה - אם אתם רוצים פנק את עובדי חברתכם עם מתנה איכותית מטעמכם, מוצר פליז נושא רקמה עם לוגו העסק והקדשה אישית, יכול להיות בדיוק מה שאתם מבקשים. את המתנה ניתן להעניק באירועים שונים כמו ימי הולדת, חגים, מסיבות וימי כיף וגיבוש.

שי ללקוחות - רוצים למתג את העסק עם מוצר קד"מ איכותי ושימושי? פריט לבוש מפליז יספק לכם מענה מושלם שיוערך על ידי המקבל. בנוסף, פריט זה שיישא רקמה יפה של לוגו העסק, סמלו ומסר מתאים, יפרסם את העסק בכל מקום שאליו יגיע הלקוח ויתרום למיתוגו כחברה איכותית ואכפתית.

מדי ובגדי עבודה - חברות וארגונים המעסיקים עובדים בשטח נדרשים לספק להם בעונה הקרה ביגוד חם שהוא גם אחיד וייצוגי, כדוגמת נהגים ומובילים, עובדי מחסן, חשמלאים, סוכני מכירות וכדומה. למען מטרה זו פריטי לבוש מפליז כמו מעילים עם רקמה חד או דו צדדיים, יספקו פתרון מושלם. הרקמה שעל גבי המעילים יכולה לכלול את לוגו העסק, שם החברה או המחלקה, ואף את שם בעל התפקיד. השימוש בביגוד זה יתרום למיתוג החברה הן בעיני עובדיה והן בעיני הציבור הנחשף לשירותיה.

 

בחירת מעיל פליז

 

על פריטי הלבוש היותר חיוניים ומבוקשים מפליז נמנים מעילים המוצעים בשוק במגוון סוגים ועם אפשרויות שונות לרקמה. לפניכם מספר דגשים שיסייעו בבחירת מעיל מתאים לצרכיכם:

רקמות - את הרקמה יש לבצע אצל חברה מקצועית שלא אחת גם מספקת מוצרי ומעילי פליז איכותיים. צוות החברה יסייע לכם גם בבחירת מעיל וגם בבחירת מאפייני רקמה לרבות צורתה, גווניה, גודלה ותכניה, וכן יבחר במיקום המתאים ביותר עבורה מקדימה, מאחורה, על כיס או על השרוול.

בחרו במעיל פליז איכותי קל משקל שהוא גם מחמם, גם נוח ונעים למגע וגם בעל חזות אסטטית ויפה.

עיצוב המעיל - בחרו בסגנון מתאים לצרכיכם בין אם אלגנטי, ספורטיבי, אופנתי או אחר. כמו כן, יש לבחור מעיל שמתאים לכם מבחינת מרכיביו לרבות סוג, גודל וכמות כיסים, תופסנים, ורוכסנים טובים.

צרכי שימוש - קובעים מאפיינים מבוקשים מהמעיל. כך למשל, יש הנדרשים למעילי ווינדבלוק החוסמים היטב רוח ויש שיעדיפו מעיל סופטשל בעל יכולת מעולה לבודד מפני קור.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
רקמה על פליז