לפרטים והזמנות 03-683-8724

רקמת רויאל | שלבים 18 תלאביב | קומת קרקע | יחידה 18 | מול איצטדיון בלומפילד

פאצים רקומים

ברקמת רויאל נתן  לייצור ולמצוא מגוון רחב של פאצים שרקמנו עבור יחידות שונות במשטרת ישראל ויחידות שונות ממערך צבא הגנה לישראל, פאצים שרקמנו עבור תנועות נוער הצופים, בני עקיבה ועוד 

פאץ זיהוי פלילי
פאץ יס"מ
פאץ אגף תנועה
פאץ סיירת ארצית
פאץ להב
פאץ פרשים
20170212_153350-1_edited_edited
תג שם משטרה
פאץ 146
פאץ 144
פאץ 143
פאץ 142
פאץ 155
פאץ 141
פאץ 140
פאץ 148
פאץ 149
פאץ 147
פאץ 145
פאץ 150
פאץ 152
פאץ 151
פאץ 154
פאץ 153
Show More

 

הזמנת פאצ'ים עם רקמה איכותית

 

מבקשים פאצ' רקום של היחידה שלכם? אצל חברות מקצועיות ניתן להזמין פאצ'ים רקומים איכותיים לכל מטרה ובכל כמות. את הפאצ'ים ניתן לחבר לפריטים שונים למשל לחולצות, מעילים, כובעים ותיקים, ובייחוד הם נדרשים ליחידות שונות כדוגמת בצבא ובמשטרה וכן עבור תנועות נוער. בנוסף, בימינו פאצ'ים נחשבים לפריט אופנתי ורבים מבקשים להזמינם כתוספת מדליקה לפריט לבוש או אקססוריז.

 

תגים ליחידה שלכם

 

פאצ'ים המכונים בעברית תגים, נדרשים לגופים ויחידות מגוונות לרבות חילות צה"ל, כמו חיל אוויר, צנחנים או גולני, והמשטרה. מלבד סמל היחידה ניתן לרקום על הפאצ' פרטים נוספים כמו דרגה ושם, ואפשר גם לקבוע את גווני, צורת וגודל הפאץ'. בנוסף, הזמנת התג אפשרית במסגרת היחידה או במסגרת פרטית בכל כמות מבוקשת ובאיכות גבוהה ביותר של ביצוע וגימור, בהתבסס על ציוד מתקדם וממוחשב. יש לציין כי מלבד הפאצ' ניתן להזמין גם את הסמלים הרקומים של היחידה על גבי תיקים, כובעים, מעילים וחולצות.

 

על מלאכת הרקמה

 

רקמה הינה מלאכת מחשבת עתיקה שנועדה לקישוט של בדים על ידי שזירה של חוטים צבעוניים עם מחט בצורות ודוגמאות שונות, לכדי יצירת אומנות המזכירה ציור בה המכחול והצבעים מוחלפים בחוטים ומחט. למעשה, הרצון לקשט בגדים החל כבר מימים פרהיסטוריים, מהרגע שהאדם למד לתפור ביגוד לצרכים פרקטיים וניצל את חוט התפירה ליצירת אלמנטים דקורטיביים. אומנות הרקמה המשיכה והשתכללה עם הדורות וקיבלה אפיונים משלה בכל חברה ותרבות. כך למשל, רקמה סינית, הודית, מצרית, בבלית או בריטית הייתה ייחודית לתקופה ולאזור בו הופקה.

 

יחד עם זאת בכל מקום איכות הרקמה נקבעת בהתאם ליופייה, הנובע מרמה גבוהב של דיוק ואחידות לצד טכניקות מורכבות המשלבות מספר רב של צבעי חוטים ושיטות תפירה. כפועל יוצא מכך, עבודות רקמה היו מלאכות שדרשו מיומנות רבה וארכו זמן ממושך, ונחשבו לפריטי יוקרה שרק האצילים ועשירים יכלו להרשות לעצמם לקשט בהן את בגדיהם ובתיהם. בימינו, בזכות התפתחות הטכנולוגיה, המצב השתנה לחלוטין וניתן להפיק רקמות בעזרת ציוד ממוחשב ואוטומאטי בכל צורה וכמות מבוקשת. הרקמות כוללות בין היתר פאצ'ים למוסדות בטחון, ציבור, עסקים ולקוחות פרטיים.

 

ועדיין, מדובר במלאכה איכותית הנחשבת הרבה יותר יפה ומרשימה מאשר הדפסה על גבי מוצרים. למעשה, היא נחשבת לכל כך איכותית עד שיש לה בארץ וברחבי העולם אספנים, אשר ממש כמו בבולים מחפשים בנרות פאצ'ים ישנים וחדשים של חילות ויחידות מיוחדות ממדינות שונות.

 

רקמה ממוחשבת של פאצ'ים

 

היכולת לייצר פאצ'ים עם רקמה בכל כמות ובכל דוגמא נובעת מהתפתחות טכנולוגית בתחום וחדירת מכונות רקמה ממוחשבות, המסוגלות לספק מוצרים מרהיבים וייחודיים ברמת גימור מושלמת. אל המכונה מוזנים קבצים ייעודיים המתורגמים על ידי תוכנה מיוחדת לכדי מלאכת רקמה, שיכולה להיות גם עם מספר רב של חוטים בגוונים שונים. המכונה עצמה רוקמת במהירות באופן אוטומאטי ללא מגע יד אדם, בדיוק מרבי, בכל כמות של עותקים נדרשים ובמהירות רבה.

 

כך ניתן להפוך כל סמל של יחידה, לוגו, מילה, דימוי וטקסט לכדי פאצ' איכותי המותאם במדויק לצרכים שלכם. יתרה מכך, בעזרת הדמיות ממוחשבות תוכלו לבחון את התוצאות המתקבלות ובאם הן עומדות לשביעות רצונכם עוד בטרם תחילת עבודות הרקמה. יש לציין שאת הגימור של הפאצ' ניתן לבצע על ידי חום או באמצעות רקמת קצותיו. עוד חשוב לדעת כי שימוש נכון במכשור מתקדם דורש רמה גבוהה שלך ניסיון ומיומנות. לכן מומלץ לפנות לחברות מקצועיות המתמחות ברקמה ממוחשבת ושיש להן יכולת לספק מענה איכותי לכל צורך ובקשה.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
פאץ 153