משלוח חינם מעל רכישה של 500 ש"ח
משלוח מהיר
Woostify logo

About Us

רקמת רויאל - משפחה רוקמת

רקמה היא מלאכת יד שבה יוצרים קישוט על גבי בד באמצעות שזירת חוט צבעוני בתוכו.
אומנות הרקמה נחשבת למלאכת יד מהעתיקות בעולם, אשר הועברה מאם לבת במשך אלפי דורות, עם זאת יש לה שימוש ורלוונטיות גם כיום.
עבודת הרקמה מתבצעת ע”י מכונת רקמה ממוחשבת ותוכנת דיגיטציה.
הרקמה נותנת מרקם יוקרתי ומרשים והינה עמידה בפני בלאי ודהייה של צבע החוטים.
רקמת רויאל נותנת שרותי רקמה ברמת דיוק גבוהה במיוחד ומציעה את שירותי הרקמה על מגוון פריטים,  הן לסקטור העיסקי והן לסקטור הפרטי.

רקמת רויאל רקמה ממוחשבת

מבחר עשיר של מוצרים ממותגים עם רקמה ממוחשבת

בכדי להיבדל ולבלוט מול מתחרים יש צורך לשווק, לפרסם ולמתג את העסק באמצעים שונים וייחודיים. עם רקמת רויאל תשיגו את המטרה באופן איכותי ואטרקטיבי עם מגוון מוצרים ממותגים שפרטי העסק רקומים עליהם, ותיהנו משירות מקצועי, מהיר ואדיב, ומפתרונות יצירתיים לצרכים שונים.

עבודות רקמה ממוחשבת

אנו מספקים עבודת רקמה ממוחשבת מקצועית ומדויקת המבוססת על מכשור מתקדם עם תוכנות דיגיטציה. עבודות הרקמה מעניקות למוצר הממותג מרקם ייחודי וחזות מרשימה ויוקרתית. הרקמה עצמה עמידה ביותר הן מפני דהיית צבע והן מפני בלאי. עבודות אלו מוצעות על גבי מגוון מוצרים לרבות מגבות, חולצות, כובעים, פליזים, בגדי עבודה, עניבות, סינרים, חגורות נשק, תיקים, חמצוואר ואפילו נעליים.

מוצרים עם מיתוג איכותי

בכדי לפרסם עסק באופן שימתג אותו ויציג אותו על הצד המכובד ביותר יש צורך להשקיע בתצוגה נאה, איכותית ומקורית של פרטי פרסום החברה, כולל שמה, הלוגו שלה, סלוגן וכדומה. תצוגה זו מושגת באמצעות עבודות רקמה ממוחשבות שאנו מספקים עבור קשת רחבה של מוצרים וצרכים. בין היתר, מוצרים עם לוגו ופרטי חברה רקומים שאנו מספקים מתאימים כמוצרי קד"מ לפרסום ושיווק העסק, ובנוסף הם מעולים כבגדי עבודה ייצוגיים ומרשימים.

כובעים
 כובע הינו מוצר מבוקש בכל עונות השנה, בעל רמה גבוהה של נראות, ולכן הוא מהווה מוצר מיתוג ופרסום מבוקש בקרב חברות מענפים שונים במשק. ברשותנו מבחר גדול של סוגי כובעים רקומים, הכוללים כל פרט ודימוי מבוקש. המבחר כולל כובעי צמר, מצחייה, קסקט סנדביץ', כובע ראפ, כובע פלקספיט וכובעי פלקס.
נעליים
יש לנו גם כלים מתקדמים לרקום על גבי נעליים לרבות נעלי ספורט ובד.
פאצ'ים
אנו רוקמים פאצ'ים לצרכים שונים של גופים פרטיים, ציבוריים, מוסדיים וביטחוניים.
חולצות
בהיותן מוצר לבוש בסיסי, חולצות מהוות מוצר מיתוג חשוב ומבוקש עבור עסקים במשק. אנו רוקמים על כול סוגי החולצות המסופקות על ידינו או על ידי הלקוח כדוגמת טריקו, פולו, דיירפיט ואלנגט. כמו כן, אנו רוקמים חולצות עבודה לבעלי מקצוע שונים כמו חלוקים לרופאים, אחיות וקוסמטיקאיות.
תיקים ונרתיקים
מתנת קד"מ של תיק ונרתיק היא ללא ספק יפה ומרשימה ותתקבל בברכה על יד כל אחד. זאת בייחוד עם פרטי חברה הרקומים על גביהם באופן המעניק להם ייחוד ואיכות. אנו מספקים תיקים ונרתיקים רקומים עם לוגו, שם חברה וכל סמל מבוקש אחר, למשל תיק גב, נרתיק סיגריות או ארנק. מגבות, חלוקים ומצעים – מגבות, חלוקים וגם מצעים יכולים בהחלט להוות מוצר קד"מ יעיל ביותר. כך למשל, מגבות וחלוקים משמשים אנשים בחוף הים ובבריכות וזוכים לחשיפה גבוהה. עמנו תזכו לרקמות איכותיות בהתאמה אישית על גבי מגבות גוף, מגבות ידיים, חלוקי פיקה, חלוקי מגבת וציפית לכרית.
מגבות חלוקים ומצעים
 מגבות, חלוקים וגם מצעים יכולים בהחלט להוות מוצר קד"מ יעיל ביותר. כך למשל, מגבות וחלוקים משמשים אנשים בחוף הים ובבריכות וזוכים לחשיפה גבוהה. עמנו תזכו לרקמות איכותיות בהתאמה אישית על גבי מגבות גוף, מגבות ידיים, חלוקי פיקה, חלוקי מגבת וציפית לכרית. מוצרי פליז -  פליז הוא מוצר חורפי יומיומי מבוקש בזכות יכולות חימום גבוהות, מגעו הנעים ומשקלו הקל, והוא משמש למגוון פעילויות בבית, בחוץ ובעבודה. יש לנו יכולת לרקום על גבי מוצרי פליז שונים לרבות חד או דו צדדי, סופטשל ווינבלוק, כאשר הרקמות מוצעות לכל צורך במיקומים שונים כמו רקמת כיס או גב.
שקופית קודמת
שקופית הבאה

מגוון מוצרים רקומים

אנו מספקים מגוון גדול ואיכותי של מוצרים רקומים מהם כל בית עסק יכול לאתר את אלו הנדרשים לצרכיו. המוצרים כוללים בין היתר:

You Can Find Us Here

חג שמח!

אנחנו מפנקים אתכם

ב-10% הנחה על כל האתר!

*ההנחה מתעדכנת בעגלה