משלוח חינם מעל רכישה של 500 ש"ח
משלוח מהיר
Woostify logo

תיק גן עם שם רקום

רקמה על תיק גן כפי שמציעים לכם במותג רקמת רויאל, תעניק לילד תיק אישי וייחודי משלו. אנו נבצע רקמה איכותית בעיצוב אישי על התיק שקניתם ותוכלו להעניקו למשל בתחילת השנה כשהילד נכנס לגן, או במסיבת סוף שנה כתיק לשנה הבאה.
 
למה לרקום על תיק אישי לגן?
עבור ילד ההולך לגן התיק מהווה נקודה פרטית ואישית, בה הוא יכול לשים ארוחת עשר, עבודה שעשה בגן, צעצועים שהביא מהבית ועוד. כדי להעניק לתיק הזה עוד נופך אישי המקשר אליו את הילד, רבים בוחרים להעניק תיק גן עם שם רקום. רקמת השם שאנו מבצעים על התיק מסייעת גם לצוות הגן וגם לילד למצוא את התיק שלו ולהבדילו מאחרים, והיא גם עוזרת לילד להתחיל לזהות אותיות ולדעת לכתוב את השם שלו. כפועל יוצא מכך, מתנה של תיק בתחילת השנה עם רקמה איכותית שביצענו תשמח את הילד ותגרום לו להרגיש מיוחד וחשוב. בנוסף, תיק רקום יכול להיות רעיון נהדר עבור מתנת סוף שנה מיוחדת, אישית ומרגשת המחברת את הילד לשנת הלימודים הבאה.
 
רקמות איכותיות בעיצוב אישי
יכולתנו לספק רקמות איכותיות על תיקי גן בהתאמה אישית, מבוססת על ניסיון רב שנים לצד עבודה עם ציוד מתקדם של רקמות ממוחשבות ושל תוכנות דיגיטציה. נתונים אלו מובילים לקבלת רקמה מדויקת ומרשימה על גבי התיק, עמידה לאורך זמן. כמו כן הרקמות מוצעות על ידינו בהתאמה אישית עם אפשרות לבחירת גודל, סוג וצבע האותיות. לצד רקימת שמו של הילד ניתן גם לרקום על תיק גן מוטיבים נוספים, כמו שם הגן או הסמל שלו או דימוי ודמות אהובה על הילד. למשל ניתן לרקום ליד שם הילד פרח, חתול, טרקטור, גלידה, קשת, פיל, גיבור על ועוד. ניתן גם להרחיב את הרקמות לעוד מגוון פריטים שהילד לוקח לגן, כמו מפית, כובע, סינר עבודה, חולצה וכדומה.
 
יש לציין כי חשוב לבחור בגוון רקמה שיבלוט על צבע התיק וישתלב עימו. למשל לתיק בצבע שחור או אפור יכולה להתאים רקמה אדומה, ואילו על תיק כחול תתאים רקמה בצבע לבן.
 
הזמנת תיק גן עם שם רקום
להזמנת רקמה על תיק גן ולעוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לאחד מהסניפים שלנו בחולון או רחובות או צרו קשר עם רקמת רויאל בטלפון 03-6838724. 

You Can Also Read

You Can Find Us Here

חג שמח!

אנחנו מפנקים אתכם

ב-10% הנחה על כל האתר!

*ההנחה מתעדכנת בעגלה