משלוח חינם מעל רכישה של 500 ש"ח
משלוח מהיר
Woostify logo

רקמה על סינרים

בין אם לעובדים שלכם ובין אם לאנשים קרובים ויקרים, תרצו וודאי לכבוד החג או יום ההולדת, לבחור עבורם מתנה עם ערך מוסף. מתנה שיוצאת מהלב ונכנסת אליו. רקמה על סינרים היא בדיוק זה והיא דרך נפלאה להפתיע במתנה שימושית אבל גם יפה.

רבים מאתנו אוהבים לבלות לא מעט במטבח, וזה יכול להיות בזמן הבישול או האפייה. כדי להגן ולשמור על הבגדים שלנו, עומדים לרשותנו הסינרים, שאותן לובשים בזמן העבודה עצמה. כדי להוסיף לסינר עצמו אמירה אישית יותר ולהפוך אותו למתנה מקורית, אפשר לשלב בו רקמה של שם או כל טקסט אחר.

תודות לטכנולוגיה החדישה, ניתן כיום לרקום על סינרים, ולמעשה על כל אלמנט אחר, בצורה איכותית ומדויקת במיוחד. עבודות הרקמה על הסינרים נעשית באמצעות מכונות רקמה ברמה גבוהה, הפועלות באופן ממוחשב שבו ניתן לשלוט בכל שלב ושלב. כך מתקבלת רקמה יפה ואיכותית מאד שנותרת על הסינר, רקמה שהופכת אותו למתנה שאין כמותה לכל אירוע ולכל חגיגה.

תוכלו להזמין סינרים עם רקמה גם כחלק מקידום המכירות שלכם ולהציג כך את הפרטים אודות העסק שלכם לקהל הרחב. גם בגדי העבודה של העובדים עצמם יוכלו להשתדרג תודות לרקמה זו ולהפוך לייחודיים ומותאמים הרבה יותר. כאן אפשר, למשל, לשלב את שמם של העובדים ולא רק שם בית העסק ואפילו גם את הלוגו, אם רוצים.

You Can Also Read

You Can Find Us Here

חג שמח!

אנחנו מפנקים אתכם

ב-10% הנחה על כל האתר!

*ההנחה מתעדכנת בעגלה