משלוח חינם מעל רכישה של 500 ש"ח
משלוח מהיר
Woostify logo

רקמה על כיסוי לטלית

להזמין רקמה על כיסוי לטלית דרך הרשת
לא בכדי אנחנו רואים רקמות על פריטים שונים ולא רק על תשמישי הקדושה השונים ואכן מדובר במלאכה מבורכת בעלת שימוש עיצובי אבל עוד כל כך הרבה מעבר. אמנות הרקמה במקורה היא מלאכת עבודה יד שרזיה עברו בירושה מאם לביתה במשך דורות רבים. ביהדות אנחנו עדים לשימוש במלאכת הרקמה  במופעים רבים ובעבר היא הייתה חלק ארי מעיסוק רחב יותר שנוגע לתפירה באופן כללי. יחד עם זאת קיימת הבחנה מובהקת בין עבודות התפירה לבין עבודות הרקמה, אף על פי שבסופו של דבר זו אמנות וגם זו אמנות.

רקמה על טלית בטכניקה מודרנית
אף על פי שעבודת היד לא פסחה מהעולם ועוד ניתן למצוא אנשים שאורגים באופן ידני כן גם מוכרים את שירותיהם, הרי שהיום כבר אין בזה צורך תפעולי. בזכות הטכנולוגיה הקיימת ניתן כיום להגיע לתוצאות ברמה גבוהה מאד, גבוהה יותר מזו הידנית, בהרבה פחות זמן ובאופן טבעי- בעלות מעשית נמוכה יותר באופן משמעותי.

הטכנולוגיה הנוכחית מאפשרת לייצר הדמיה של התוצאה הסופית באמצעות תוכנת מחשב שמאפשרת חופש יצירתי מקסימלי ובעקבות כך גם מבחר אינסופי של דוגמאות ואפשרויות שונות. כמובן שהיכולת לבצע רקמה לטלית או לכל דבר אחר לצורך העניין, בהתאמה אישית הופך הרבה יותר נגיש, אפשרי ונוח.

נרתיק לתפילין עם רקמה הוא בעל ערך שימושי גם ברמת התדמית, הנראות והתיוג שלו, אבל זו גם הזדמנות ליצירתיות והתאמת הרקמה באופן אישי, ולא בהכרח רק באופן שמי. כלומר, בנוסף לרקמת השם על התיק שכה מקובלת, נפוצה ושימושית, זו הזדמנות גם למשהו אחר. הרקמה על התיק היא הזדמנות להפוך אותו למהודר יותר ולנהוג בו באופן הולם יותר מבחינת עיטור, נראות והתאמה לטעם האישי.

בקטלוג האתר ניתן להתרשם ממגוון של דגמים ואפשרויות לרקמה על טלית ולא רק. רקמות ניתן ומומלץ להוסיף גם לכיפות, כיסויי חלה ועוד. הרקמה לא רק משדרגת את הבד שהיא רקומה או מודפסת עליו אלא הופכת אותו לעמיד יותר לנזקי הזמן ומעניקה לו חיים ארוכים יותר באותו מראה חדש וזוהר.

You Can Also Read

You Can Find Us Here

חג שמח!

אנחנו מפנקים אתכם

ב-10% הנחה על כל האתר!

*ההנחה מתעדכנת בעגלה