משלוח חינם מעל רכישה של 500 ש"ח
משלוח מהיר
Woostify logo

רקמה על בד

המתנה המושלמת- רקמה על בד
אם אתם שוברים את הראש בניסיון למצוא את המתנה המושלמת שתהיה מדויקת, מיוחדת ומתאימה גם למי שיש לו כבר הכל, יש לנו הצעה נהדרת וחד פעמית עבורכם- רקמה על בגדים בהתאמה אישית.

אמנות הרקמה על בדים היא עתיקת יומין ולאורך ההיסטוריה נעשתה בעבודת יד כשמיומנויות העבודה הועברו מדור לדור. הרקמה מעניקה מראה יוקרתי ועשיר יותר, היא הופכת את הפריט לאישי יותר וכן גם לשימושי יותר.

אלה היתרונות הרבים שהפכו דוגמאות רקמה על בד שהן כל כך רבות ומגוונות וכן גם כל כך שימושיות, שהן מלוות אותנו מאז ועד היום במשך עידנים שלמים.

בימינו- טכניקות הרקמה השתנו ובעוד שעדיין אפשר לארוג באופן ידני, זו כבר טכניקה שהיא לא חיונית. זאת בזכות הטכנולוגיה. כיום הדפסה על בד רקמה נעשית באמצעות מכונה והדמיה דיגיטלית מה שמאפשר רמות דיוק מאד גבוהות וגם גיוון הרבה יותר עשיר מבחינת סוגי רקמה על בד וסוגי הפריטים עליהם ניתן לרקום.

המתנה שמתאימה למי שיש לו כבר הכל
במקום לשבור את הראש, תנו לנו להציע לכם הצעה מיוחדת ויחידה במינה. הדפסה על בד רקמה מאפשרת להעניק מתנה מיוחדת, בהתאמה אישית עם דיוק מרבי וקליעה לטעמו של כל אחד. בעיקר במקרים שבהם רוצים להעניק מתנה מהלב עם זיכרון לעתיד.

רקמה בהתאמה אישית ניתן לעשות על מגוון של בדים ופריטים שונים, החל מחולצות, מכנסיים ופרטי לבוש שונים, דרך כובעים וז’קטים. רקמה ניתן לעשות על בדים שונים כמו כותנה בצפיפויות שונות וכן גם על פוטר.

רקמה ניתן ומקובל לעשות גם על כיפות, תיקי טלית ותפילין, כריות ברית וכיסוי חלות.

רקמה ניתן לעשות גם על נעליים ותיקים, טלאים ומגבלות, כלי מיטה ועוד.

יתרונות הרקמה גם לא לכבוד אירוע ספציפי
בזכות המאפיינים הייחודיים של הרקמה ששומרת על המראה החדיש שלה לאורך זמן ומפגינה עמידות בפני שחיקה, לצד היותה כלי עיצובי יוצא דופן שמאפשר לסמן בצורה מפוארת ומיוחדת דברים שונים.

בקטלוג האתר תוכלו למצוא מגוון אפשרויות ודוגמאות לשימוש ברקמה, כן גם היועצים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בטלפון מס 03-6838724.

You Can Also Read

You Can Find Us Here

חג שמח!

אנחנו מפנקים אתכם

ב-10% הנחה על כל האתר!

*ההנחה מתעדכנת בעגלה