משלוח חינם מעל רכישה של 500 ש"ח
משלוח מהיר
Woostify logo

פרוכות לחופה

פרוכת לחופה בעיצוב מקורי
בעשור האחרון גדל הביקוש עבור חופות מעוצבות ומיוחדות. במסגרת מגמה זו אנשים מחפשים פרוכת לחופה עם רקמה בעיצוב אישי. מדובר למעשה במסורת עתיקה שחוזרת בימינו לגדולתה, המעניקה מזכרת ייחודית, מרגשת ובלתי נשכחת מטקס הנישואין וממעמד החופה, שניתן לשמרה לדור הבא. בחברת רקמת רויאל מתמחים בעיצוב פרוכות עם עבודות רקמה מיוחדות מרהיבות ביופיין.
 
רקמות מעוצבות לפרוכות
אצלנו תוכלו להזמין פרוכת לחופה מקורית ומרשימה בכל עיצוב מבוקש. העיצוב יכול להישען על מוטיבים מסורתיים מהיהדות כמו מגן דוד, עץ החיים, עלי זית, מנורה ורימון, לצד ציטוטים מכתבי הקודש בדגש על משפטים מטקס החופה עצמו. בנוסף ניתן לבחור בפרוכת עם עיצוב עכשווי משלכם, למשל עם עיצוב של שושנים, יונים, צורות מופשטות, שמות החתן והכלה, תאריך החתונה ועם משפטים אישיים מיוחדים.
 
 האיכויות של פרוכות רקומות
אנו מעצבים פרוכות לחופה עם רקמה ממוחשבת באיכות גבוהה ביותר של ביצוע וגימור.  בחירה בפרוכות רקומות תעניק לכם מזכרת בלתי נשכחת מהאירוע שתוכלו גם לשמור לדורות הבאים. הרקמה מבוצעת באיכות גבוהה ביותר עם גימור נטול פשרות, ועם יכולת לרדת במדויק לפרטי הפרטים ולהציגם בכל סגנון עיצוב וגוון מבוקש. כל זאת מוצע עם עיצוב אישי ייחודי שעונה באופן מלא על רצונות, בקשות ומסרים של מזמין הפרוכת. בנוסף, הזמנת פרוכת רקומה מסופקת עם שירות אדיב, יעיל ומהיר עבור מחיר הוגן ונגיש.
 
הליך מקצועי, יעיל ומסודר
עימנו עיצוב פרוכות לחופה מבוסס על הליך מקצועי, אדיב, יעיל ומהיר. ההליך מתחיל בתכנון עיצובה של הפרוכת עם עבודה מקצועית של מעצב גרפי מטעמנו שמתרגם את הבקשות והרצונות שלכם לכדי פרוכת מרהיבה וייחודית, בהתאמה אישית מלאה עם כל סוג של טקסט, דימוי וגוונים מבוקשים. את תוצאות התכנון תוכלו לבחון בהדמיה ממוחשבת ולהחליט אם הן משביעות את רצונכם או שתרצו לבצע בהן שינויים. לאחר מכן תכני הגרפיקה יומרו לקבצי דיגיטציה ייעודיים המתאימים לתוכנת מכונת הרקמה הממוחשבת. כעת ניתן לעבור לעבודת הרקמה עצמה המבוצעת באופן ממוחשב עד לקבלת מוצר מוגמר באיכות גבוהה וחסרת דופי.
 
הזמנת פרוכת מעוצבת לחופה
להזמנת פרוכת לחופה בעיצוב אישי עם עבודת רקמה מרהיבה, ולקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לאחד מהסניפים שלנו בחולון או רחובות או צרו קשר עם רקמת רויאל בטלפון 03-6838724.

You Can Also Read

You Can Find Us Here

חג שמח!

אנחנו מפנקים אתכם

ב-10% הנחה על כל האתר!

*ההנחה מתעדכנת בעגלה