משלוח חינם מעל רכישה של 500 ש"ח
משלוח מהיר
Woostify logo

מתנות לגיוס

יום הגיוס עבור ישראלים רבים, הינו יום משמעותי ביותר בחיי החייל או החיילת לעתיד והמשפחה. בין אם מדובר על הורים, בת או בן זוג או חברים קרובים – כולם רוצים לקלוע לדרישתם של החיילים ולקנות מתנות לגיוס שיהיו שימושיות מחד אך מרגשות וסנטימנטליות מאידך. חלק מהרעיונות הטריוויאליים והבנאליים יותר, כוללים בחירה ורכישת תיק גדול, תיק כלי רחצה או שעון. אבל אם באמת מעוניינים במתנה מרגשת שתישמר ותיזכר למשך פרק זמן ארוך, כדאי לבחור בהקדשה רקומה אישית לכל אחד מהפריטים הנדרשים ביותר. באופן כזה כל פריט בנאלי לכאורה הופך להיות אישי, מרגש ומוערך.

 

איך בוחרים מתנת גיוס שימושית?

בדרך כלל יקבלו כל החיילים המתגייסים את כל הדרוש להם בבקום, אז השאלה שנשאלת תמיד היא איך לגרום להם בכל זאת להרגיש קצת בבית באווירה רגועה וחמה יותר? התשובה המתבקשת היא להפוך את אותם פריטים שימושיים לאישיים יותר. כך למשל ניתן להפוך פאצ’ים לאישיים ובעלי ערך רב יותר כדוגמת פאצים חיל אוויר, חמצוואר ואף דיסקית לצוואר.

מוצרים אחרים ונוספים שכל חייל או חיילת ישמחו לקבל ולהשתמש בהם הם: כיסוי לחוגר או חוגרון, סל כביסה מודפס, פקל, רצועת נשק, תיק רחצה ועוד. על כל אחד מהפריטים תוכלו לבחור את הרקמה האישית שלכם, הנוגעת באופן ספציפי לחייל הפרטי שלכם, בין אם מדובר על משפט מעצים, שם וסמל היחידה או משפט אהבה אחר. עליכם לזכור שכל מתנת גיוס לחייל תשמש אותו במשך פרק זמן ממושך, כך שכדאי להקדיש לכך את תשומת הלב הנדרשת ומחשבה על הפריט וההקדשה אשר תשמח אותו או אותה.

 

מה עושים כשמתקשים לבחור בין האפשרויות השונות למתנות למתגייס?

אם הבעיה היא הקושי להחליט בין כלל הפריטים וההקדשות, הפתרון יכול להיות בדמות מארז לגיוס. בדרך זו, תוכלו ליהנות מחבילה גדולה הכוללת פריטים שימושיים רבים עם רקמה איכותית ויפה בשלל צבעים, אשר תוסיף למתנה את אותו נופך אישי אשר נדרש כל כך לרגל אירוע זה. מארזים לגיוס  יכולים לשמש גם כאשר מעוניינים לרכוש מארז מתנה לגיוס לקבוצה גדולה יותר של חיילים לעתיד. אין לכם מה לחשוש לגבי יכולת הרקמה למארזים רבים, כאשר הריקמה נעשית באופן תעשייתי היא יכולה להיעשות במספרים גדולים, ללא פשרה או ויתור על האיכות.

את פריטי מארז מתנת גיוס אפשר לבחור או להשתמש בניסיוננו רב השנים, ברקמת רויאל. צברנו ידע וניסיון רב לגבי הפריטים המשמחים ביותר חיילים וחיילות ואנו יודעים לנחש מה הם היו רוצים לראות במארז שכזה. אנו משאירים לכם את בחירת צבעי הריקמה ואת משפט ההשראה אשר תרצו לכתוב על כלל הפריטים או על חלקם.

 

איך מתבצעת הרקמה ומה כדאי לקחת בחשבון לפני הזמנת המתנות?

הריקמה, אשר אנו בריקמת רויאל, מתמחים בה עשרות שנים, היא רקמה תעשייתית אשר מתבצעת באמצעות מכונות תפירה ואפליקציות דיגיטציה שונות, שמסייעות לנו להוריד את התיאוריה והרעיונות בדמיוננו למוצר הלכה למעשה. ככל שתוכנות הדיגטציה יהיו חדשניות ומורכבות יותר, כך הרקמה תהיה טובה, עמידה ויפה יותר. הדיגיטציה מאפשרת לנו להשתמש בצבעים רבים, להחליף אותם באופן דייקני ע”פ הצורה או הריקמה הייחודית שרוצים ועוד.

לפני רכישת מתנות לגיוס או מארז אחר שיכלול מספר מתנות, עליכם לקחת בחשבון שייקח לנו מספר ימים להכין את הרקמה וההקדשות הפרטיות. נצטרך קודם להוריד את דרישתכם לתוכנות הדיגיטציה כדי שנוכל להפיק מהם את המוצרים שבחרתם. מעבר לכך, תידרשו לחשוב על הכיתוב אותו תרצו, מראהו על הפריט הנבחר והצבע היפה ביותר שיתאים לכך.  

 

למה לרכוש מתנות לגיוס דווקא ברקמת רויאל?

רקמת רויאל אשר הוקמה בשנת 1999, תספק עבורכם את שירותי הרקמה ברמת הדיוק הגבוהה ביותר. תוכלו למצוא מבחר ומגוון מוצרים ופריטים לכל אירוע וזמן בחיים. אנו אוהבים לספק מתנות לגיוס, ולתת לכל חייל וחיילת בשטח את ההרגשה שחושבים עליהם ובזכות זאת הם יכולים להתגבר על כל הקשיים והאתגרים העומדים בפניהם.

 

לסיכום

אנו מאמינים שנוכל לענות על כל דרישה ורצון שלכם ולספק עבורכם את המוצר או הפריט הנדרשים לכם. צרו עימנו קשר, עוד היום באתר, בטלפון 08-9472366 או בוואטסאפ 053-7267108 כדי שנוכל לספק עבורכם את המתנות במהירות האפשרית.

You Can Also Read

You Can Find Us Here

חג שמח!

אנחנו מפנקים אתכם

ב-10% הנחה על כל האתר!

*ההנחה מתעדכנת בעגלה