משלוח חינם מעל רכישה של 500 ש"ח
משלוח מהיר
Woostify logo

כיסוי דיסקית עם רקמה

כאשר הבן שלנו מתגייס, החבר הקרוב או הבן זוג, אנחנו רוצים להשאיר לו משהו משלנו. משהו שיגרום לנו ולו לדעת שהוא לא לבד, שיש מי שחושב עליו, גם ברגעים הטובים וגם בקשים יותר ומלווה אותו לכל אורך הדרך. מה יותר צמוד ללב, קרוב ומרגש מאשר להציע לו כיסוי דיסקית עם רקמה ומשפט אחד שיגרום לו להיזכר בכל הטוב הזה?

 

מי צריך כיסוי דיסקית?

דיסקית הינה חלק נדרש והכרחי ממדי צה”ל ולמעשה ממדי כל הצבאות בעולם. מכיוון שכל חייל וחיילת מחויבים לענוד אותה בכל זמן שהותם בצהל, הנוהג הוא לשפצר אותה ולדאוג לאותו כיסוי לדיסקית. ההיגיון העומד מאחורי כיסוי זה הוא הצורך בכך שהדיסקית לא תנצנץ בלילה ולא תיראה למרחוק. ישנם חיילים אשר ירצו להשקיע בכיסוי ואף לדאוג לרכישת כיסוי דיסקית מעור ויהיו כאלה אשר יסתפקו בתפירת פאוץ’ פשוט יותר.

אלה וגם אלה, יהנו מיד עם גיוסם לצה”ל להרגיש שהדיסקית הינה חפץ אישי, ושומרת עליהם מקרוב, בדומה לשרשרת מזל. כיסוי דיסקית עם הדפס, יכול להיות פתרון מקסים שירגש כל חייל, כין אם הוא טירון ובין אם הוא נמצא בצבא כבר תקופה ארוכה יותר. הרקמה הנעשית באופן מקצועי באמצעות מכונות רקמה, יכולה לכלול משפט השראה, שם החייל וסמל היחידה או הקדשה אישית ומרגשת של נותן המתנה. כיסוי דסקית שכזה, אשר הוקדשה לו מחשבה והכנה, יוצרת פריט אישי שנעים לקרב אל הלב.

 

כיסוי דיסקית רקום – מה רוקמים ומהיכן שואבים רעיונות?

החלטתם על מתנת גיוס, או מתנת הפתעה לחייל האישי שלכם, עכשיו רק נותר לחשוב על רעיונות לרקמה. תוכלו, למעשה לבחור משפט, שם או סמל כאוות נפשכם לכיתוב הריקמה. אפשר לבחור במשפטי השראה, שנעים לקרוא אותם בעיקר במצבי משבר, כמו משפטים הלקוחים מהתנך “יברך ה’ וישמרך” או משפטים הלקוחים משירים, ובלבד שלא יהיו ארוכים מדי לגודל הדיסקית הנתונה.

חיילים רבים אוהבים שעל הדיסקית שלהם רקום שם האהוב שלהם או משפט אשר מבטיח שאכן מחכים להם בבית וחושבים עליהם תמיד. מבין המשפטים השכיחים יותר אפשר למצוא את “חושבים עלייך תמיד”, “2022 – עד מתי?”, “שוב/י בשלום, מתגעגעים”, “אוהבים עד השמיים” ועוד כיד הדמיון הטובה. זיכרו כי אין להכביר במילים, כך שהכיתוב יהיה מכוון ישר ללב החייל, יביע את הרגש אותו אתם מעוניינים להביע וישמר כזיכרון מתוק.

 

המתנה המושלמת ומגוון היתרונות שלה

רקמה איכותית בהתאמה אישית מעניקה לכל פריט, לרבות הדיסקית חוויה אישית ומראה מתוחכם. ודאי שכל חייל יסתדר גם ללא רקמה על כיסוי דיסקית, אולם ההנאה שהוא יכול לשאוב ממשפט אחד המבטא עולם ומלואו היא גדולה ובעלת ערך רב. בעצם ענידת דיסקית שכזו, הוא יודע שחושבים עליו בבית ומחכים לו, כך שקל יותר יהיה להתמודד עם האתגרים והקשיים של השירות הצבאי.

כאשר מוסיפים לכיתוב גם את סמל היחידה, או את שם החייל תוכלו לקבל כיסוי לדיסקית שאף תורם למורל החייל ולגאוות היחידה שלו. הבחירה בריקמה הינה בעלת יתרונות רבים נוספים גם כאשר חושבים על כביסה. הרקמה הינה עמידה גם בטמפרטורות קיצוניות של כביסה, ויכולה להישאר יפה וצבעונית גם לאחר זמן שימוש ממושך בפריט וכביסה תדירה. אנחנו בריקמת רויאל עוד לא פגשנו מישהו שלא ישמח לקבלת ברכת הדרך או משפט אהבה מיקיריו הנותרים מאחור. 

 

אומנות הרקמה ובחירת הצבע והפונט המושלמים לכיסוי הדיסקית

רקמה תעשייתית נעשית באמצעות מכונות רקמה ממוחשבות ולאחר שהזנו את כל הנתונים בתוכנות דיגיטציה מתקדמות. תוכנות אלו יכולות להגיד לנו מתי להחליף מחט, צבע, מספר התכים הנדרשים ועוד מספר רב של דרישות ומאפיינים שאנו זקוקים להם כדי להוציא פריט מקצועי ואיכותי תחת ידינו. באמצעות הרקמה תוכלו לבצע התאמה אישית לפריטים רבים המיועדים לחיילים כמו מגבות פנים, כיפות, רצועת נשק ועוד.

 

היכן ניתן להזמין כיסוי דיסקית בעיצוב אישי?

בעוד אנו מקדישים זמן רב למחשבה על איכות הפריט אותו תוכלו לקבל, אתם יכולים בינתיים לחשוב על צבע הכיתוב שתרצו, שיכול להיות מבין המגוון הרב הקיים אצלנו החל מוורוד, ירוק, עבור בתכלת ורויאל ועד זהב וכסף.  אנו ברקמת רויאל מקשיבים ויכולים להיענות לכל אתגר ודרישה, כך שתוכלו לפנות באתר, בטלפון 08-9472366 או בוואטסאפ 053-7267108 בכל שאלה או בקשה.

You Can Also Read

You Can Find Us Here

חג שמח!

אנחנו מפנקים אתכם

ב-10% הנחה על כל האתר!

*ההנחה מתעדכנת בעגלה