משלוח חינם מעל רכישה של 500 ש"ח
משלוח מהיר
Woostify logo

חלוק עבודה לנשים

מדי עבודה שמותאמים אישית הן לבעל התפקיד והן לחברה המעסיקה, משחקים תפקיד מרכזי בבניית המותג ובהצגת העובדים ללקוחות והינם חלק מתפיסת העובדים את המותג עצמו. חלוק עבודה לנשים, למשל, משמש את העובדות כאשר מדברים על רופאות, עובדות מעבדה, עובדות במכון קוסמטיקה או כל צורך אחר, כשהוא רקום עם שמה של העובדת ולוגו העסק. חלוק זה הוא לא רק דרך מצוינת לקדם את העסק אלא גם שיטה מצוינת שבאמצעותה אפשר לגרום לצוות להרגיש חלק בלתי נפרד מהארגון.

 

עיצוב בגדי עבודה במראה מתוחכם

אם אתם מחפשים בגדי עבודה מותאמים אישית במראה מתוחכם, רקמה היא אופציה מצוינת לכך. חלוקי עבודה משמשים, כפי ששמם מעיד עליהם, לעבודה, ולכן נדרשים לכביסות מרובות ושטיפה מסיבית. הרקמה, לעומת פתרונות אחרים כמו הדפסים למיניהם, ניתנת לכביסה, אפילו בטמפרטורות גבוהות ועמידה לאורך זמן. מעבר לכך בגדים רקומים איכותיים מציעים תחושה מתוחכמת ואיכותית יותר למיתוג החברה או העסק.

את הריקמה ניתן ליישם על כמעט כל סוג מוצר או בד, כך שתוכלו לבחור בשירותי רקמה הן על מוצרים ובגדים אשר כבר קיימים אצלנו או שתוכלו להביא את החלוקים הנדרשים ספציפית לארגונכם, ואנו נבצע את הרקמה.

 

למה משמשים חלוקי עבודה ואיך אפשר לייחד אותם?

המאפיין המרכזי של חלוקי עבודה נובע מעצם העובדה שהם צריכים להיות שימושיים, כך שהם יתוכננו בהתאם לעבודות הפיזיות הנדרשות ויותאמו לעבודה משרדית, עבודה בחוץ וכדומה. בדומה לאוברול, חלוק עבודה מתוכנן להיות משוחרר מספיק כדי שאפשר יהיה ללבוש אותו על בגדי העובד, וכדי שיוכל להגן על הבגדים בזמן העבודה. מכיוון שזו מיועדת להיות שכבת הגנה, ניתן לעצב אותה ולקבל אותה על פי מידה ועל פי צורך, כמו למשל הוספת כיסים כשצריך ועוד.

בדרך כלל הצורה והבד של חלוקי העבודה הינם די קבועים, הם בעלי שניים או שלושה כיסים ועשויים מכותנה עמידה אם כי עדיין קלה. את החלוקים ניתן לייחד באמצעות צבע ורקמה. אפשר לבחור בצבע ייחודי או כזה המתאים לגווני שאר הבגדים. הרקמה אשר תתאים בצבעים, בגודל ובמראה למראה חלוק העבודה תוכל להשלים את המראה הייחודי של החלוק ולשמש לייחודיותו של כל עובד.

 

איך מתבצעת רקמה על בגדי עבודה?

רקמה היא התהליך שבו מיוצרים בגדי עבודה עם לוגו או עם שם העובד באמצעות מכונת רקמה ממוחשבת. השימוש במכונה זו מייצרת גימור איכותי יותר ועמיד לאורך זמן. מעבר לכך רקמה היא ללא ספק סוג שיטת המיתוג הפופולרית ביותר המשמשים לבגדי עבודה, מכל סוג שהוא, לרבות חלוקי עבודה. בתהליך זה מוכנסים תפרים מרובים לבגד באמצעות חוטים בצבעים שונים כדי להרכיב לוגו.

תהליך הרקמה עמיד במיוחד ויוצר גימור נהדר, במיוחד אם יש לכם לוגו טוב ויפה. בדרך כלל מבוססת עלות התפירה על תהליך הדיגיטציה הנדרש. בתהליך זה נעשה שימוש בתוכנה כדי לצייר מחדש את הלוגו ומוספים מאפיינים שונים כמו כמות התפרים שישמשו לשם הריקמה עצמה, הצורך בהחלפת מחט כאשר משתנה הצבע, מאפייני צפיפות ועובי ועוד. ככל שתהליך זה ייעשה באופן טוב ומקצועי יותר, כך התוצאה תהיה טובה יותר ותגרום לשביעות רצון מלאה יותר.

 

מה יש לקבוע לפני התחלת תהליך הרקמה?

לפני התחלת רקמה על חלוקי העבודה, יהיה עליכם לחשוב על הגרפיקה או הטקסט שיופיע, כדי להתאים באופן אישי את ההזמנה. רקמת רויאל, אשר מנוסה בתחום זה עשרות שנים תוכל להעביר את העיצוב באופן ידני לפורמט שניתן לקרוא אותו על ידי מכונות הרקמה. רק לאחר אישורכם, נוכל להתחיל להדפיס את חלוקי העבודה לרווחת כולם.

את הרקמה אפשר להדפיס על כל חלק בחלוק העבודה, בין אם מדובר על הכיס, השרוול או הגב, על פי בקשת העסק והמראה הנדרש. מגוון הצבעים המתקבל יכול להיות רב ועשיר, כך שככל הנראה רקמה זו תמשוך את תשומת ליבם של הלקוחות ואת כל מי שנחשף לחלוקי העבודה. כאשר מבקשים בגדי עבודה רקומים, ניתן לסווג את ההזמנות הללו כבקשות מיוחדות מכיוון שכל הזמנה היא מקורית וייחודית.

 

מהיכן ניתן להזמין חלוקים רקומים לעבודה?

לכל דרישה וצורך, תוכלו לפנות אלינו, לרקמת רויאל, כדי שנתאים עבורכם את הפתרון הנכון והספציפי ביותר עבורכם. אנו זמינים עבורכם באתר, בטלפון 08-9472366 או בוואטסאפ 053-7267108.

You Can Also Read

You Can Find Us Here

חג שמח!

אנחנו מפנקים אתכם

ב-10% הנחה על כל האתר!

*ההנחה מתעדכנת בעגלה