משלוח חינם מעל רכישה של 500 ש"ח
משלוח מהיר
Woostify logo

הדפס על תמונות זכוכית

האיכויות והיתרונות של הדפסת תמונות על זכוכית
בשנים האחרונות גדל הביקוש עבור הדפסת תמונות על זכוכית כפי שמציעים בחברת רקמת רויאל. הביקוש נובע משורה ארוכה של יתרונות של הדפסות אלו, ובהן:

  • תמונות איכותיות ומיוחדות – תמונות הדפסה על זכוכית יעניקו לכם פריט עיצובי חדיש, מקורי וייחודי שיתרום לעיצוב כל חלל בו הוא מוצב, ויוסיף למרחב צבע ועניין בבית או בעבודה.
  • עיצוב מרשים – הדפסה של תמונות על גבי זכוכית מעניקה מצע ייחודי בעל חזות עכשווית ואלגנטית, עם צבעוניות עמוקה וחדה ויכולת לשחק על רמות שונות של שקיפות ומעברי אור. תכונות אלו הפכו הדפסות על זכוכית למועדפות על ידי מעצבי פנים ואנשים פרטיים הרוצים להעניק למרחב חזות מודרנית, נקייה, קלילה ומרשימה.
  • הדפסה אישית – על גבי זכוכית ניתן להדפיס צילום ותמונה אישית, בין אם מדובר בפורטרט אישי, תמונה משפחתית, צילומי נוף טבעי או אורבאני, הדפסת ציורים ואיורים, הדפסת תמונות מופשטות ועוד. כמו כן תמונות זכוכית גם מתאימות לצרכים עסקיים עבור הדפסת שם ולוגו העסק, הדפסת תמונות של בית העסק ועוד.
  • רמה גבוהה של עמידות – צריבת תמונה על זכוכית תעניק לכם הדפסה עמידה במיוחד שלא רגישה לרטיבות או מים וללא חשש שהצבע ידהה עם הזמן. עמידות זו מקורה בטכנולוגיה חדישה המאפשרת להדפיס ישירות על גבי הזכוכית ללא שלבי ביניים.
  • התאמה לכל מרחב – הדפסה של תמונות על זכוכית אפשרית בצורות וגדלים שונים עם התאמה מלאה לכל מרחב. למשל תמונות אלו ישתלבו נפלא בסלון הבית, במטבח, חדר שינה, משרד, חדר המתנה, לובי של בניין, בית כנסת, מלון ועוד.
  • הדפסה על זכוכית כמתנה – הדפסה איכותיות של תמונה אישית על גבי זכוכית היא ללא ספק רעיון מקורי למתנה שכל אחד ישמח לקבל, בין אם מתנה להורים, לבת הזוג, למשרד של הבעל, כמתנת יום הולדת, מתנת פרידה, מתנה לעובדי החברה ועוד.
  • הדפסה על זכוכית במחיר משתלם – יחסית לאיכות התוצר המתקבל, הדפסת  תמונה על זכוכית מוצעת על ידינו עבור מחיר משתלם וכדאי במיוחד.

הזמנת תמונות מודפסות על זכוכית 
להזמנת תמונה על זכוכית במחיר משתלם ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לאחד מהסניפים שלנו בחולון או רחובות או צרו קשר עם רקמת רויאל בטלפון 03-6838724.

You Can Also Read

You Can Find Us Here

חג שמח!

אנחנו מפנקים אתכם

ב-10% הנחה על כל האתר!

*ההנחה מתעדכנת בעגלה